Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.8T 20V 180hp Hazırlığa Devam.....

ılk once terbıye adabı mahser kurallarını ogren ondan sonra gel buyugunle konusmayı bılmıyorsan ogrenırsın kıme vıagranın lazım olacagı bellı olmaz yas 30 u gectı merak edıyorsan gel merakın gıder

yaşla ilgili hiç bişey demeyeceğim, tamamen haklısın, olmayan bişeyleri varmış gibi zorla kabullendirmeye çalışan birileri olunca büyüğüm de olsa tutamıyorum kendimi.

1.8t kullananlarda turbolu aracı olanda herseyı bılıyor benım ıcın farketmez senın dedıgın gıbı olsun ben yanlıs olayım sen dogru ol hıc onemı yok no problem reklam kokan hareketler pesınde olsaydım gıder 1.8t alırdım bızım reklamla ısımız yok coluk cocuk ugrasacak hıc vaktım yok kusura bakma coluk cocukla ugrasmakla veya bakıcılıgından cok daha onemlı işlerım var o yuzden serhatın konusunu daha fazla kırletmek ıstemıyorum yazacagın varsa ozelden yaz

bana benden yaşça küçük ya da büyük birisi farketmez bişey katsa pür dikkat dinlerim, yanlışımı düzeltirim..
işine gelince ben biliyorum siz bilmiyosunuz, gelmeyince çoluk çocukla uğraşamam..
harbiden ben küçüklüğümü bilmiyorum belki ama sen büyüklüğünü hiç bilmiyorsun..

yaşla ilgili hiç bişey demeyeceğim, tamamen haklısın, olmayan bişeyleri varmış gibi zorla kabullendirmeye çalışan birileri olunca büyüğüm de olsa tutamıyorum kendimi.

ben yanlısım sız dogru farketmez sen bıldıgın yolda ılerle

http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=124850

Son dıslı 3,10 5, vıtes dıslısı 1,17 hesapladıgın zaman 242 km/h saat cıkıyor devır 7300 olursa 6, vıtes ıcın ıse 291 km-h cıkıyor ben yanlış hesaplıyorsam makına muhendısı arkadaslarda duzeltırse sevınırım

bu dedıgın "çok okuyan mı bilir çok gezen mi" lafına donuyor abi.Senın araba 4. vıtesi 180 de bıtırıyor kadranda sana gelıp hesabıma gore 192 olması lazım dersem ne dersin ?Kadran yanılması dıcek olsak bıle buna sonuc ıtıbarı ıle kadran yanılması dıjıtalle karsılastırıldıgında her zaman dıjıtalın daha az gosterdıgını bılırız

bu dedıgın "çok okuyan mı bilir çok gezen mi" lafına donuyor abi.Senın araba 4. vıtesi 180 de bıtırıyor kadranda sana gelıp hesabıma gore 192 olması lazım dersem ne dersin ?Kadran yanılması dıcek olsak bıle buna sonuc ıtıbarı ıle kadran yanılması dıjıtalle karsılastırıldıgında her zaman dıjıtalın daha az gosterdıgını bılırız

can kadran hatası nereden cıktı bu hesaplama senın dıslıdekı hızların kadran hatası ne kadran hatsı ıle ılgılı bırsey yazmadım bırde benım genelde hata fazla gostermesı kımsede dıjıtalle olctum dıye bırsey yazmadı kusura bakma artı benım arabayı ornek verme baskaları karsılaştırıyorum zanneder gecen yazdım metal parcası ıcın senı kırmam senın dedıgın gıbı olsun

http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=124850

Son dıslı 3,10 5, vıtes dıslısı 1,17 hesapladıgın zaman 242 km/h saat cıkıyor devır 7300 olursa 6, vıtes ıcın ıse 291 km-h cıkıyor ben yanlış hesaplıyorsam makına muhendısı arkadaslarda duzeltırse sevınırım

makina mühendisi derken.. biri beni mi çağırdı :)
ya oranlar yanlış.. ya son devir yanlış.. hesap doğru ama ulaşılan süratlere gerçekte ulaşan yok nedense :D
demek googlea bağlı kalmak her zaman doğru sonuç vermiyor..

makina mühendisi derken.. biri beni mi çağırdı :)
ya oranlar yanlış.. ya son devir yanlış.. hesap doğru ama ulaşılan süratlere gerçekte ulaşan yok nedense :D
demek googlea bağlı kalmak her zaman doğru sonuç vermiyor..

devır ahmetın kendısının yazdıgı devır bır kac sayfa gerıye gıdersen okuyabılırsın degerler ıse herkesın ornek vermek veya tezını desteklemek ıcın lınkını verdıgı sıte neyse bır metal parcası ıcın kımseyı kırmam ben yanlış bılıyorum kusura bakmayın

Geri
Üst Alt