Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 TDi mk2 Stage 2 Yazılım

frknblmz1

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar

Aranıza yeni katıldım sayılır, aracımın orijinali 2011 Leon 1.6 TDi DSG 105 beygir, şuan soft yazılım var. Aracı daha önceden Hatay iskenderunda kullanıyorduk yaklaşık 3-4 bin km dir istanbulda oradayken haliyle yol olmadığı için aracın gücü fazla geliyordu. Ama istanbulda daha eğlenceli hale getirmek için biraz daha eklentiler yapmak istiyorum. Aylık 3-4 bin km yol yapıyorum. Bu durumda açık hava filtresi ve kumandalı egzoz(downpipe yazılım ile) dizel bir araç için sizce sağlıklı olur mu? , duman atar mı? Bilen, yapan abilerim arkadaşlarım yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada buluşmalar düzenlenirse katılmak isterim. IMG_4040.JPG

Herkese merhabalar

Aranıza yeni katıldım sayılır, aracımın orijinali 2011 Leon 1.6 TDi DSG 105 beygir, şuan soft yazılım var. Aracı daha önceden Hatay iskenderunda kullanıyorduk yaklaşık 3-4 bin km dir istanbulda oradayken haliyle yol olmadığı için aracın gücü fazla geliyordu. Ama istanbulda daha eğlenceli hale getirmek için biraz daha eklentiler yapmak istiyorum. Aylık 3-4 bin km yol yapıyorum. Bu durumda açık hava filtresi ve kumandalı egzoz(downpipe yazılım ile) dizel bir araç için sizce sağlıklı olur mu? , duman atar mı? Bilen, yapan abilerim arkadaşlarım yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada buluşmalar düzenlenirse katılmak isterim. Ekli dosyayı görüntüle 16831

İstanbul’da neredesiniz
Tdi de çok fazla seçenek olmuyor açıkcası Egsoz için dumana razı olman gerekli enjektör değiştirmen yada bir büyük turbo takman gerekli

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Beylikdüzündeyim hocam

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aramıza hoşgeldınız...
bitane warex tak başka birşeyle ugraşmana gerek yok buluşmalara beklerız

Geri
Üst Alt