Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 tdi dsg vites topuzu sorunu

Serkan BK

Kayıtlı Üye
Arkadaslar oncelikle herkese selamlar. geçen hafta 2015 leonumla bende araniza katildim. aracim 65binde benden oncekinilk sahibi bakimlarini surekli yetkili serviste yaptirmis ve aracin 2019 nisan ayina kadar da uzatilmis garantisi devam ediyor. lakin aracin vites topuzunda soyulmalar var. araci haftasonu dogus kartala bakima goturecegim ama vites topuzunu da garantiden degisirler mi yoksa kullanici hatasi diye kestirip atarlar mi?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bence uzatılmış garantiniz de var. Siz gayet iyi niyetli olarak bunu yaptirmissiniz. Tabi karsiligini da almak istiyorsunuz. Bence sizin de bastirmaniz sonucu Garantiden işlem yapılabilir. Eğer servis kullanıcı hatası derse, direk doğuşu arayın ve bastırın. O zaman benim uzatılmış garanti parasini geri verin deyin. Yani bastırın gitsin

Cok sonuc alacagini dusunmuyorum kullanici hatasi derler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence de kullancı hatası diyecekler ama manuel değil ki bu sürekli vites değiştiresin. Dsg bi kere atarsın, durana kadar kullanırsın. Mantıklı düşünseler ürünün kendisiyle ilgili bir hata olabileceğini anlarlar.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu tip malzeme sıkıntıları genelde çok sık araç yıkayan/yıkayan kişilerin araçlarında oluyor malzeme ne kadar çok kimyasal ile muameleye maruz kalırsa o kadar çabuk aşınıyor sonrada dökülüyor ben arkadaş için demiyorum bende otomatik kullanıyorum ama çok şükür yani demem o ki tutup tutmasıyla alakalı değil maalesef ben çok gördüm tırnak geçiren cila manyağı yapan arabanın içini en güzeli hafif nemli bez ile temizlemek çok parlasın istiyosan nadir de olsa kimyasal kullancan

Arkadaslar oncelikle herkese selamlar. geçen hafta 2015 leonumla bende araniza katildim. aracim 65binde benden oncekinilk sahibi bakimlarini surekli yetkili serviste yaptirmis ve aracin 2019 nisan ayina kadar da uzatilmis garantisi devam ediyor. lakin aracin vites topuzunda soyulmalar var. araci haftasonu dogus kartala bakima goturecegim ama vites topuzunu da garantiden degisirler mi yoksa kullanici hatasi diye kestirip atarlar mi?

Verdikleri cevap çok komik. Gülmek istiyorsanız servise uğrayabilirsiniz. Elinizin kimyasal yapısından kaynaklanıyor diyen de var. Elinizde kullandığınız kozmetik maddeden kaynaklanıyor diyen de... 200 bin de sattığımız bir aracımız daha vardı. Vites topuzunda bir gram soyulma olmadı. Demek ki o araçla kimyamız tuttu :D Sonuç olarak kullanıcı hatası. Ancak uzatılmış garantide torpil geçebilirler diye düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• 381F9A23-197B-4FEE-B2DF-0408668E701D.jpeg
    381F9A23-197B-4FEE-B2DF-0408668E701D.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 21
Otomatik Seat Leon aracımın vites topuzu tırnak izleri vardı.Deri değiştirme işlemi ile sıfır gibi oldu.Renk siyah deri telefonun flaş yakın çektiğimden dolayı gri gibi çıkmış Vites körüğü aynı renk ve aynı deri
Benim gibi bu konudan mağduriyeti olanlar için paylaşmak istedim.
otodoseme_direksiyonkaplama instagram adresleri

Geri
Üst Alt