Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 tdi dsg style nasıldır yardım

musti_58

Kayıtlı Üye
Merhaba,

2011-2012 Model Leon 1.6 tdi dsg style almak istiyorum. Düşük km, kazasız, boyasız olarak fiyat olarak ne kadar verilmeli. Aracın artıları eksileri neler. Araçla ilgili sorun yaşar mıyım. İkici elde satarken nasıl olur. Yardımlarınızı bekliyorum.

Öncelikle inş. gönlünüze göre bir araç bulmanız dileği ile .. Araçların genel aralığı 46000-50000 tl arasında..Bence rakamlar oldukça değişken herkes ya satılırsa diye ilan koyuyor,alıcılarda aynı şekilde satıcının yazdığı rakamdan 5000 tl altını veriyor..iş uzadıkça uzuyor ilanlar aylarca kalıyor..Gerçekten satıcı hakkını istiyor ise 1 haftada satıyor..bence 2012 style model 60000-70000 km üstü olmayan bir sorunsuz dsg 48000 üstü gereksiz bir rakam..gerçekten aşırı temizdir 500-1000 tl de fazladan verir önemsemezsiniz..daha fazlasıda bence etmez!
Piyasasına gelince bu bence gerçekten şans işi satmaya karar verdiğinizde sizin araç özelliklerinizi arayan müşteri vardır 1 gün sürmez hiç kayba uğramazsınız..ama şans yoktur arayanlar boşuna laf olsun diye arar durur..bu aşamada bence siz alırken 46-48 binden fazla vermeyin satarken de zaten bu aralıkta rahatlıkla satarsınız diye düşünüyorum..
İlanlarda farketmişsinizdir 60000 tl ye yakın isteyen arkadaşlar var ama ilanlar ezberlendi artık boşu boşuna ilan aramalarında çıkıyor ilanı açıp okumuyorum bile..

Öncelikle inş. gönlünüze göre bir araç bulmanız dileği ile .. Araçların genel aralığı 46000-50000 tl arasında..Bence rakamlar oldukça değişken herkes ya satılırsa diye ilan koyuyor,alıcılarda aynı şekilde satıcının yazdığı rakamdan 5000 tl altını veriyor..iş uzadıkça uzuyor ilanlar aylarca kalıyor..Gerçekten satıcı hakkını istiyor ise 1 haftada satıyor..bence 2012 style model 60000-70000 km üstü olmayan bir sorunsuz dsg 48000 üstü gereksiz bir rakam..gerçekten aşırı temizdir 500-1000 tl de fazladan verir önemsemezsiniz..daha fazlasıda bence etmez!
Piyasasına gelince bu bence gerçekten şans işi satmaya karar verdiğinizde sizin araç özelliklerinizi arayan müşteri vardır 1 gün sürmez hiç kayba uğramazsınız..ama şans yoktur arayanlar boşuna laf olsun diye arar durur..bu aşamada bence siz alırken 46-48 binden fazla vermeyin satarken de zaten bu aralıkta rahatlıkla satarsınız diye düşünüyorum..
İlanlarda farketmişsinizdir 60000 tl ye yakın isteyen arkadaşlar var ama ilanlar ezberlendi artık boşu boşuna ilan aramalarında çıkıyor ilanı açıp okumuyorum bile..

cevabınız için tşkler.

2012 model 13.750 km de olan bir araç var 54.900 TL istiyor. 2013 trafiğe çıkışlı bir araç kontrol ettim. Çok kararsız kaldım. Km gerçekten cezbediyor insanı ama fiyat düşündürüyor.

Gezmeyi seven biriyim şimdiye kadar 4 aracım oldu hepsi dizeldi gözüm hiç benzin göstergesine takılmadı.

cevabınız için tşkler.

2012 model 13.750 km de olan bir araç var 54.900 TL istiyor. 2013 trafiğe çıkışlı bir araç kontrol ettim. Çok kararsız kaldım. Km gerçekten cezbediyor insanı ama fiyat düşündürüyor.
Bencee abartili para copa plus ise düşünülebilir..

2. Elde temizini bulmak hakketten zormus.. yaklasik 3 aydir bende ariodum hep hasarli hep hasarli hele hele istanbul araclari kesinlikle siki bi ekspertizden gecirilmeli ayrica kasim aralik hatta beklenebilirse iyice kis ortasinda fiyatlarin makul seviyelere inecegi soylentisi var.sahibinden deki fiyatlar hep abartili pazarlikta bu fiyatlardaki araclar icin 5000 altinda teklifle pazarliga baslamakta fayda var

Geri
Üst Alt