Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 TSI ilk gun izlenimim...

Murat bey hayırlı uğurlu olsun iyi gunlerde kazasız belasız binmeniz dileklerimi iletmek isterim. seat leon kendi grubu içersin gerek konfor gerekse luks açısından geçekten başarılı bir araç. dediğiniz doğrudur. 1.6.2010 tarihinden sonra gumruk beyannamesi açılıp çekilcen tum araçlar beklediğiniz takdirde 2011 ruhsatlı olabiliyor. bende leon 1.9 tdi stylance vardı 2008 modeldi ben son derece memnun kaldım o arabadan. 1900 motor olmasına rağmen ben o arabayla kmde 125 krş yakıyordum ve 1 depo ile 1200km rahat yapıyordum. haziranın 18inde aracımı satıp altea xl 1.6 tdı aldım. bunu alırken abimede 1.6tdı style tekno pack li leon aldık. ben arabamı hemen aldım ve 2010 model yıllı ruhsat çıktı abim 2 ağustosta alıyor. onun ruhsatı 2011 olacak. abimin bundan önceki arabasıda 1.9 tdı stylance leondu. o yeni kasasını aldı ben altea xl aldım. arabamdan son derece memnunum ancak arabam 3300km oldu ve yakıtı acaip fazla. yani 1 depo ile 800km anca yapıyorum. nolcak bilmiyorum. kimi diyor ilk bakımda duşer kimi diyor 5000kmden sora duşer kimi diyor 50000 kmden sora duşecek.

bu arada tsı araçların yakıtları 65000km bakımı yapıldıktan sonra yakıtı ciddi duşuyor arkadaşımda tsı altea xl var 67000km de yakıtı 200krş.a kadar duşuyor.

Geri
Üst Alt