Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 tsi act 150 hp

Ben olsam 1.4 150 hp act yi alırım :) yani şöyle çok performans aramıyo sanız ki sakin kullanıyorum demişsiniz o zaman 1.2 işinizi görür diye düşünüyorum peki sakin kullanıyosanız niye 1.4 150 hp yi listenize eklediniz yakıt için mi?

yani şöyle söyliyim evet 1.4 150 hp yi şu yuzden listeme aldım bir fabrika verileri 1.2 ile aynı gözüküyor hatta ortalama ve şehir dışı tüketimde 1.4 az da olsa daha iyi gözüküyor. ikincisi 1.2 alıp ekonomi yapayım derken uzun yolda 110 üstü hızlarda ( ki uzun yolda araba genelde yüklü oluyor valizler falan) yada şehir içinde yokuşlu yerlerde motor hacmi küçük olduğundan daha fazla yakarım 1.4 e göre diye bir endişem var. birde yukarıda da yazdığım gibi arada 6 binlik bir farkın olması insanın aklına almışken biraz daha iyi bir motor olsun dedirtiyor.
siz act golf kullanan biri olarak şehir içi 6 lt civarında bir kullanımınız olduğunu yazmışsınız eğer bende leonda şehir içinde bu değerleri elde edebileceksem 1.4 150 neden olmasın diyorum kendi kendime.
bir de şu açıdan merak ettiğim bir konu ikinci elde satış yaparken 1.2 mi yoksa bu 1.4 act motor mu daha çok talep görür acaba?

bencede biraz daha verip 1.4 almak daha mantıklı ikinci elde hiç bilgim yok ama benim düşüncem insanlar act ye sıcak bakmaya bilir

Geri
Üst Alt