Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 EcoTsi (Fr-Xcellence) kullanıcıları kulübü

Ben de 1 ay önce sıfır aldım ama bu şekilde yanmıyor.Yanlış olmasın benim dediğim şekil aşağıda linki paylaştım

Bu işlemi vagcom ile farklı kombinasyonlar ile yapabiliyorlar

Aracınız eski stop. 2017 makyajlı kasa olup full led paket olunca dediğiniz gibi yanıyor. Led paket değilse eski leonlar gibi yanar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız eski stop. 2017 makyajlı kasa olup full led paket olunca dediğiniz gibi yanıyor. Led paket değilse eski leonlar gibi yanar

Full led diye geçiyor benimki de,sinyaller çizgi şeklinde yanıyor,videodaki gibi yanması sanırım yazılımla oluyor memet_one arkadaşın dediği gibi

Yeni ledin sinyal lambası orada olmadıgı ıcın boyle yanamaz. Alttakı turuncu yanan ampul bızde yok o yuzden :) Bizde gizli ozellıkle daha farklı kombınasyonlar yapıyorlar

Arabayı alalı 1.5 ay oldu 2017 1.4 EcoTsi xcellence.Araç 800 km de.Yakıt ortalamam;
Uzun süreli:7,2lt/100km-ortalama hız 21km/h.
Yakıt aldıktan sonra:6,1lt/100km-ortalama hız 30km/h. (Yakıt alalı 1 hafta oldu toplam 210 km yapmışım,erişim mesafesi olarak da 600 km daha gösteriyor.
Güzergahım sabah İstanbul Çamlıca gişelerden Kozyatağı.Akşam ise yine kozyatağından Şile yolu ile Madenler.Trafik genelde orta düzey.Bu yakıt ortalamaları daha da düşecek muhtemelen.
Bir önceki arabam 1,2 tsi dsg İbizaydı,ona az yakıyordu diyordum ama 1,4 ACT Leon şimdi çok daha az yakıyor.

Kısa mesafelerde 80 sabit kullanımda bu verileri alıyorum 10 15 km lik mesafelerde 3.9Lt. Uzun mesafelerde mesela geçen sakaryadan yalovaya geldim otobandan, otoban da 130 140 km/h ara yollarda 90-120 arası kullandım. 160 km mesafede 5.1Lt yakıt tüketimi gördüm. Aracım 21.000km de 2016 model manuel 150 act Fr. Ara ara gazlayarak ara ara tüketime dikkat ederek uzun süreli kullanımda 6.2Lt ortalama alıyorum.20180824_005926.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt