Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 EcoTsi (Fr-Xcellence) kullanıcıları kulübü

Arynırhal

Kayıtlı Üye
Konulara baktım ama böyle bir başlık göremedim,varsa da şimdiden kusura bakmayın.Konuyu açmamın amacı ACT teknolojisini kullanan arkadaşların birbirlerine yardımcı olmaları,arabasıyla ilgili bilmedikleri HERHANGİ bir konuda,bilen bir arkadaştan yardım alabilmesi.Yakıt tüketimi gibi bilgilerinin öğrenilmesi.Şimdi herkes aracını modelini yazarak ve yakıt tüketimini paylaşarak başlayabilir,ben başlıyorum
2017 model Leon 1.4 EcoTsi Dsg S&S Xcellence.Araba henüz 100 km de :) ortalama yakıt tüketimi şehir içinde kullandım devamlı 7.5-8 lt civarında

Hayırlı olsun benım de aracım 2017 1.4ecoTsi act dsg xcellence. Motorun performansından ve tüketiminden oldukca memnunum. Hatta bu güç bu arabaya fazla diyebilirim. Antalyada şehiriçi 5,5-6,3 lt arasında dolaşıyorum hep. Ispartaya gidip geliyorum uzunda da 5 lt ortalamalarla sürüyorum. Act kullanmasını bilene çok güzel bir olay..

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim araç xcellence paket 6800km de yakıt tüketimi 6.2/ 6.4 arası değişiyor.

d0c28fd77fee98914fb749fd45001b6b.heic

Bu da bu değerleri yakan arkadaşın kendisi :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Değerleriniz çok iyi benim araba şu an 600 km de İstanbul’da sabah ve akşam işe gidip gelmede kullanıyorum yani trafiğin en yoğun olduğu saatler. (Güzergahım İstanbul Kozyatağı-Ümraniye) buna rağmen araç bilgilerinden baktığımda yakıt aldıktan sonraki ortalamam 6.6/100km. Bu değerlerin 6 ya kadar düşeceğini tahmin ediyorum şehir içinde.şehir dışı kullanmak henüz nasip olmadı.İstanbulda şu ana kadar gördüğüm en küçük değer 4.8/100km di (haftasonu trafiksiz yolda yaklaşık 10 km lik mesafede).ACT gerçekten çok etkiliyor yakıt tüketimini.

Aynen öyle kullanmasını bilene act çok güzel teknoloji. Şuan soğuklar ortalama tüketimi 1 lt arttırdı ama bu dedıklerım normal havalardaki değerlerimdi

Bu sabah işe giderken fr gördüm,arka sinyaller çok farklı yanıyordu.Normalde çizgi şeklinde sarı led yanıyor, ama bunda stop lambaları yanıp sönüyordu.Çok farklı ve şık duruyordu.Bu şekilde yaptıran var mı? nereden yaptırabiliriz?

Benim xcellence da da oyle. 2017 makyajlı kasada full led satın aldıgınızda artık bu şekilde..

Geri
Üst Alt