Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 tsi cift egzos

ozgunay

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba ,

Aracima cift egzos cikisi taktirmayi dusunuyorum. Ankara icin tavsiyeniz var mi ? Muayene de sikinti yaratir mi ?

Tesekkurler

egzozda susturucuları katalizörü sökmediğin veya vana taktırmadığın sürece sıkıntı olmaz çift çıkış sorun yaratmaz

merhabalar bende cift cıkış egzoz bulunuyor ikiside aktif herhangi bi sıkıntı sorun vs yok, böyle tatlı mı tatlı ufak bi sesi var oda yetiyor bana buyrun buda gorseli

Ekli dosyalar

• 14647420_10210191812182399_588651100_o.jpg
    14647420_10210191812182399_588651100_o.jpg
    115.5 KB · Görüntüleme: 59
merhabalar bende cift cıkış egzoz bulunuyor ikiside aktif herhangi bi sıkıntı sorun vs yok, böyle tatlı mı tatlı ufak bi sesi var oda yetiyor bana buyrun buda gorseli
Guzel gorunuyor hocam , ankarada onereceginiz bir yer var mi ? Fiyat bilgisi alabilir miyim ?

Aracınızda çekiş kaybı yaşadınız mı acaba ? Benim de aracımda tatlı bir homurtu vardı. Ama sanki zamanla ses artıyor gibi geldi bana...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınızda çekiş kaybı yaşadınız mı acaba ? Benim de aracımda tatlı bir homurtu vardı. Ama sanki zamanla ses artıyor gibi geldi bana...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
çekiş kaybının aksine aracım dyno da 111.6 gibi bi beygir çıkmıştır almadan önce baktırdığımızda.
aracı benden önceki sahibi yaptırmış ama ankarada şaşmazda egzozcu mustafa var iyidir el işçiliği.
saygılarla

Geri
Üst Alt