Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.0 (2017) sürücü koltuğu altındaki garip parça!

pininfarina

Kayıtlı Üye
Selamlar,
Yaklaşık altı aydır 2017 Leon 1.0 (makyajlı kasa) araca sahibim.
Bugün araçtan tam inerken yere düşen cep telefonumu alırken tesadüfen sürücü koltuğu altında "15-20 cm uzunluğunda, makaron'a benzeyen, siyah, örgülü" bir parça gördüm!

Aracı 2. el aldığımdan önce bunu eski sahibinin unuttuğu birşey zannettim. Biraz çekiştirdim fakat elime gelmedi ve biraz inceleyince kablomsu bu parçanın bir ucunun aracın zemin kaplamasının altına, diğer ucunun koltuğun altında biyerlere gittiğini farkettim.

Açıkçası aracımda ilk defa böyle bir şey gördüm ve şaşırdım! [sm=s15.gif]

Aynı araca sahip arkadaşların sürücü koltukları altında bu parça var mı merak ettim?
Parça aracın orjinal üretiminde mevcut mu, yoksa sonradan'mı eklenmiş anlamadım?
Ne olduğu hakkında fikri olan var mı?

Parça şparça.jpgöyle birşey;
[simage]https://store.donanimhaber.com/25/b3/eb/25b3eb3cae2e7c9cf06f05bb519e7026.jpeg[/simage]

Hava yastigi ile alakali kablo ve soket baglantilari var diye biliyorum. Bircok aracta bu sekilde

Selamlar,
Yaklaşık altı aydır 2017 Leon 1.0 (makyajlı kasa) araca sahibim.
Bugün araçtan tam inerken yere düşen cep telefonumu alırken tesadüfen sürücü koltuğu altında "15-20 cm uzunluğunda, makaron'a benzeyen, siyah, örgülü" bir parça gördüm!

Aracı 2. el aldığımdan önce bunu eski sahibinin unuttuğu birşey zannettim. Biraz çekiştirdim fakat elime gelmedi ve biraz inceleyince kablomsu bu parçanın bir ucunun aracın zemin kaplamasının altına, diğer ucunun koltuğun altında biyerlere gittiğini farkettim.

Açıkçası aracımda ilk defa böyle bir şey gördüm ve şaşırdım! [sm=s15.gif]

Aynı araca sahip arkadaşların sürücü koltukları altında bu parça var mı merak ettim?
Parça aracın orjinal üretiminde mevcut mu, yoksa sonradan'mı eklenmiş anlamadım?
Ne olduğu hakkında fikri olan var mı?

Parça şEkli dosyayı görüntüle 19725öyle birşey;
[simage]https://store.donanimhaber.com/25/b3/eb/25b3eb3cae2e7c9cf06f05bb519e7026.jpeg[/simage]

Nerdeyse bütün araçlarda bulunuyor hava yastık bağlantısı çok çekiştirmemişsiniz sanırım yoksa hava yastık uyarısı alırdınız

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bu corabın özelliği boydan kısaltırsanız genişler çektiğiniz zaman kabloyu korur darlasır kablonun zarar vermesini engeller normal bisi onun için rahat olun

Geri
Üst Alt