Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon şanzıman

Bu soruyu önce onlara sorsaydın eydi ve hangi servis.

Bence parca girer ama iscilik isterlerse seat turkiyeyi ara onlara da sikayet kaydi olustur isciligide yik derim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kartal doğuş bugün konuştum yazışmalar devam ediyor yarın netleşcekmiş

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Aracım 2016 fr act 30000 bin bakımına verdiğimde vites geçişlerinde titreme olduğunu söylemiştim adaptasyon sonuçu kavramadan kaynaklı olduğunu söylediler garantisi biteli 3 gün oldu iyi niyetten mi değiştirirler ve işçiliği ben mi öderim yoksa garantiden mi değiştirirler Nazım Sancaktepe

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun büyük olasılık ile size çok az bir miktar ödetecekler yada malzeme parasında indirim yapılabilir servis ve merkez arasında hep anlaşmazlık sıkıntılı böyle

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Benim golf yolda kalmıştı, 5 yaşında araç, uzatılmış garanti bile biteli 1 yıl olmuştu, 70.000de. İkiletmeden bütün şanzımanı değiştirdiler, 500 TL sök tak parası vermiştim sadece, 28 küsür bin TL fatura kesilmişti.

Genelde parça ücretsiz, işçilik %30 indirimli oluyor.

Arabayı dün aldım Harun bey ilgilendi saolsun hiç bi üçret ödemedim

Merhaba, Doğuş servisinden aldığım bilgiyi paylaşıyım başına gelen olursa bir fikir olsun. Aracın garantisi bitse bile 7 yaşına kadar iyi niyet garantisinden bütün şanzımanı değiştirdiklerini söylediler. Bazı servisler %10 gibi bir ücret talep edebiliyormuş ama servisin insiyatifine kalmış tamamen. İyi niyet garantisi için tabiki bakımların serviste yapılması koşulunu arıyorlar.

7 yıl garanti olayına yeni güncelleme geldi tam bilmiyorum ama yetkili servise gitmezse 7 yıl garanti kapsamından çıkıyor diye bilgim var

Geri
Üst Alt