Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEONİTA'dan öneri!!LEON'da dinlenecek 4 bomba:)

Arbesk rep tercihim (; arsiz bela falan muzik evrenseldir bunun bilincindeyim benim aracta slov parca dinlemek pek guzel olmuyor amaci bass music olan bi ses sistemine sahibim ama anneme çaktırmıyorum ona ayri cd yaptim turk sanat muzigi esliginde istanbul trafigine gitmeyi deniyen oldumu
olmadiysa sakin denmesin 3 gun tesirinden kurtulmak mumkun degil yani arac icinde hareket halindeyken bizi bizden alip giden muzikleri tercih
etmemek lazim hiz konusuna gelince tabikide arac ta önce can güvenligi önemli ben ne kadar duzgun surersem sureyim baskasi gelip bana vurabilir
ama onum bossa ayagimida gazdan cekmem iste reflex biraz bu allah hic birimizin kotu haberini bize duyurmasin kazasiz belasiz Scw

Kardeşim ceylo ben burda yine cuff cufff dicem ya:) niye diceksin tam yorumunu okurken yanımdan cuff cufflu subaru geçti:)) neyse yeşil yandı ben devam:)

Arbesk rep tercihim (; arsiz bela falan muzik evrenseldir bunun bilincindeyim benim aracta slov parca dinlemek pek guzel olmuyor amaci bass music olan bi ses sistemine sahibim ama anneme çaktırmıyorum ona ayri cd yaptim turk sanat muzigi esliginde istanbul trafigine gitmeyi deniyen oldumu
olmadiysa sakin denmesin 3 gun tesirinden kurtulmak mumkun degil yani arac icinde hareket halindeyken bizi bizden alip giden muzikleri tercih
etmemek lazim hiz konusuna gelince tabikide arac ta önce can güvenligi önemli ben ne kadar duzgun surersem sureyim baskasi gelip bana vurabilir
ama onum bossa ayagimida gazdan cekmem iste reflex biraz bu allah hic birimizin kotu haberini bize duyurmasin kazasiz belasiz Scw

katılıyorum sana ama muzık konusunda degıl dedıgın gıbı nekadar dıkkatlı kullansak herseyı kollasakta bırısı gelıp vurabılıyor gozum gbı araca bakarken geldı bırısı arkadan vurdu onun ıcın leonıta arkadsın muzukler ve hız konusundakı yorum guzel olucagı varsa zaten olucak kaza hız yapsakta yapmasakta :D

bıraz kadercımı oldum ney :D

Aynen benimde iki kazam basklari yuzunden tampon hasari umarim herkes bizim gosterisgimiz özeni gosterir

Azuro Feat. Elly - Je Ne Sais Pas (R.I.O. Remix) bunuda ekleyelım lıstemıze:):)

Geri
Üst Alt