Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ledxenon

Aslında önce kavram açıklaması yapmak gerekirse led ve xenon farklı teknolojiler ama ilk kim ortaya attıysa bu söylemi led xenon olarak yayıldı. İbizada mercekli far olmadığı için led ampul ışın demetleri halojen ampuller kadar düzgün yayılmadığından kısalarda bile yüksek parlama yapıyor.Normalde mercek olsa bir yerde toplayacak ve karşıdaki arabanın cam altı seviyelerinde anca yoğun aydınlatma yapacak ama malesef öyle olamıyor. Size tavsiyem ya uzunlarda kullanın ledleri ya da kaliteli iyi aydınlatan Osram night breaker ya da philips x-treme vision gibi ampuller alın. Ben de bir ara takmayı düşündüm ve baya araştırdım. Hem trafikteki gözlemlerim hem de diğer forumlarda da okuduğum kadarıyla mercekli farı olmadan led takanlar far ayarı aşağıda bile olsa çok küfür yiyor, tepki alıyor trafikte. Açıkcası ben sövüyorum.Videonun 9.20 'inci dakikasından itibaren izlerseniz led'in ne kadar düzensiz aydınlattığını görebilirsiniz.

Son düzenleme:
ampul olarak ne alabilirim beyaZ

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ampul olarak ne alabilirim beyaZ

Aslında halojen aldığınız sürece aşağı yukarı renk sıcaklık değerleri aynı olacaktır. Philips' in white vision diye bir ampulu var ben pek bir fark göremedim ama belki bir tık daha açık renktir diğer ampullere göre birde philips Diamond vision bakabilirsiniz o da beyaz diye geçiyor.

Aliexpresten r3 led yaz ordan al 130 lira gibi bisey dolara göre değişiyo aydınlatma mükemmel bizde ondan var

Ledler maalesef göz alıyor kisalardaki ledlerin yerine night breaker lazer taktım.Uzun sis led şuan sisleri açınca bile rahatsız oluyor karşıdan gelenler.

Geri
Üst Alt