Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Led farlar hakkında.

Sekiz

Kayıtlı Üye
Merhabalar aracım 2016 ibiza style paket. Ben iç ambians aydınlatması, plaka aydınlatması ve bagaj içi aydınlatması. Ayrıca led far taktırmak istiyorum. Ama bu ampüllerin hangi marka hangi isimde olduklarını bilmiyorım. Fanlı olanını h7 miymiş neymiş onlar varmış sanırım. Ama emin deilim netten alıcam hepsini. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam iç aydınlatmada okuma lambası ve torpido t10 geniş kafalı ledlerden alabilirsin. orta kısma yatay 41 mm uzunluğunda led uyumlu ayrıca bagajda aynı boyutta. Plakalığa t10 yine ama kafası küçük olmalı yoksa şeffaf kısma girmiyor led ampül. Hepsi dipsiz olacak bu arada. Aliexpresten hepsini temin edebilrsin canbus olanlardan aldım arıza ışığı falan yanmıyor

Sölediklerinizden pek anlamadım. Ben türkiyeden halletmek istiyorum hemen. Bu yüzden ayrıntılı olarak bilgi verirseniz sevinirim örneğin iç aydınlatma şu ampül , bagaj şu gibi. Kusurabakmayın bilmediğim ve hiç anlamadığım için yardımlarınızı rica ediyorım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar aracım 2016 ibiza style paket. Ben iç ambians aydınlatması, plaka aydınlatması ve bagaj içi aydınlatması. Ayrıca led far taktırmak istiyorum. Ama bu ampüllerin hangi marka hangi isimde olduklarını bilmiyorım. Fanlı olanını h7 miymiş neymiş onlar varmış sanırım. Ama emin deilim netten alıcam hepsini. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
@adem59 trakyada çok değişim yaptılar bilgi verir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt