Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Led far hk.

m_kostik

Kayıtlı Üye
Merhaba,

2018 Leon 1.2 tsi led paket kullanicisiyim. Bir kac gun once gece surusunde farlarin yetersiz oldugunu fark ettim. Daha once boyle bir sorun yoktu, soyle ki surus sirasinda uzunlari yakmadan yolu gormek nerdeyse imkansizdi. Far ayarinin kendi kendine bozulmasi normal mi ? Arac su an 7.600 km’de ... Dogus servis ile gorustum far ayari yapildi ancak tatmin olmadim, bosch car service’de ucretli olarak tekrar far ayari yaptirdim. Aramizda baska bu tur bir problem yasayan oldu mu ?

Bir de ekledigim resimlere bakmanizi rica edecegim, sol ve sag ust taraflarda centik var gibi duruyor. Bu farlarin yapisindan kaynaklanan normal bir durum mu yoksa farlarda bir problem mi var anlamadim acikcasi. Yardimlarinizi rica ederim. :)

IMG_0440.JPG
IMG_0444.JPG

Emin degilim aracin ozellikleri su sekilde;

17” alasimli jant,
Genis dokunmatik ekran,
Full led aydinlatma,
Geri gorus kamerasi,
Sunroof,

Style dynamic paket olarak geciyor sanirim.

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

kardeş geçen sene soğuk havada benimde başıma geldi tek farım ayarlamadı daha sonra havalar ısınınca öğlen saatlerinde düzelmişti. Büyük ihtimal ayarlamıyordur. eğer düzelmesse bir servise git.

kardeş geçen sene soğuk havada benimde başıma geldi tek farım ayarlamadı daha sonra havalar ısınınca öğlen saatlerinde düzelmişti. Büyük ihtimal ayarlamıyordur. eğer düzelmesse bir servise git.

Senkron problemi gibi degil de sanki far asistani kafasina gore ayarliyordu farlari ...

Bazen farlari cok fazla alcaltiyordu yolu gormek mumkun degildi uzunlari yakmadan.

Hava sicakligi 3, 4 derece civariydi.

Geri
Üst Alt