Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik

Sana hem sağlam hemde performansı guzel bi lastik söliyim usta kullan dua edersin Bridgestone t001

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lastiklerinizi gülegüle kullanın.Geçen hafta resimlerini görmüştüm.Yanılmıyorsam internetten kolayotodan almıştınız.Bu nedenle size birkaç sorum olacak.
1 İnternetten aldığınız lastikler adresinizemi geliyor.yoksa petlas bayisinemi
2 Aldığınız lastikleri petlas bayisindemi taktırıyorsunuz yada dışarıda herhangibir yere taktırabiliyormusunuz.(garantinin geçerli olabilmesi için)
3 Petlas bayisinde taktırıyorsanız sökme takma ücreti alıyorlarmı .Böyle sorularım var.cevlarsanız sevinirim.Saygılar.
Kardeşim ben direk bayii ye gidip oradan alıp taktiriyorum, internetten lastik hiç almadım. Taktir, petlası bana dua et.
[doublepost=1515361181,1515361078][/doublepost]
Kışlık lastiklerim petlas zaten de yazlıklarda aynı mıdır acaba diyorum hiç kullanmadım da

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ben hem yazlık hem kışlık olarak petlas kullaniyorum ve kesinlikle şaşmam. Bu aracımın uzerindeki yazlik lastikler eskisin tekrar petlas alicam ;)

Geri
Üst Alt