Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik yanağında yarılma oluştu çözüm önerileriniz ?

Geçmiş olsun kardeşim ona bişey yapılamaz lastik yapıstırıcı ilaç sıkıp oraya sabitlersin bişey olmaz baya götürür ama dikkat et aynı yerden tekrar sürtersen lastik patlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Grubun lastikçisiyim dostum yakın bir bölgende sıcak kaynak yapan varsa kauçuk la doldursunlar orayı sıkıntı kalmaz yoksa eğer arkada kullanmaya devam et büyük bir sıkıntı oluşturmasın

Grubun lastikçisiyim dostum yakın bir bölgende sıcak kaynak yapan varsa kauçuk la doldursunlar orayı sıkıntı kalmaz yoksa eğer arkada kullanmaya devam et büyük bir sıkıntı oluşturmasın

Arkaya taksak da risk devam etmekte öyle degilmi garantiye almak adına değiştirmeyi düşümüyorum Burada kaynak yapan raslamadım buyuk ihtimal yeni alacagım. Bilgi adına teşekkür ederim cok sağol.

Geri
Üst Alt