Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik basınç işareti sönmüyor ve Set tuşu çalışmıyor.

Merhaba arkadaşlar aranıza 2008 1.4 tsi leonumla yeni katıldım, başlıkta da belirtmiş olduğum gibi lastik basınç işareti set tuşuna uzun süre bastığım halde bir türlü sönmüyor bilgisayar arıza olarakta algılamıyor çözüm önerisi olan varmı acaba?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Geçmiş olsun öncelikle oto elektrikçi bulun set tuşunun çalışıp çalışmadığına baksın gerekiyorsa farklı bir tuş ile işlemi deneye bilirsiniz

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşım ilk başta kontak kapalı iken set tuşuna basılı tutacaksın ve set tuşundaki parmağını kaldırmadan diğer elinle kontak çevirip arabayı çalıştıracaksın 3-5 saniye daha set tuşunda parmağın kaldıktan sonra lastik basınç değerini sıfırlıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim 2012 leon da aynı sıkıntı vardı kurcalayarak çözdüm meseleyi

Aynı problem 2011 leonumda yaşadım. O küçücük tuşun çıkmasınıda bir türlü bulamadım mecbur 126.5tl ödeyerek servisten yenisini aldım

Lastikteki sibob okuyuculari bozuk olabilir veya sökülmüş normal sibob takılmış olabilir

Lastiklerdeki subaplar zaten normal subap.

Arkadaşlar bu sorun bendede var araç 2009 leon stylance çözüm bulan varsa bize yardımcı olsun.Subapta sensör var mı yok mu onuda anlamadım ben

Geri
Üst Alt