Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik önerisi

matrak29

Kayıtlı Üye
iyi günler diliyorum herkese leon'uma kış lastiği alacağım ama kafamda 2-3 marka var karar veremiyorum sizlere sormak istedim Nokian wr d4 nasıl bir lastiktir bu lastik benim çok hoşuma gitti fiyatıda 374 tl sizin önerileriniz nelerdir fiyatları nelerdir tutusları yakıt tüketimleri nasıldır ..

Selam 17" olanı bende var gayet memnunum ses. sorun çıkarmıyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Falken Eurowinter HS01 kullanıyorum, fabrikadan üzerinde gelen Bridgestone S001 'lerden daha sessiz. Aşırı kışta kullanma imkanım olmadı ama yurt dışındaki bireysel incelemerde puanları oldukça yüksek. Yağmurda veya 0 derece ıslak zeminde hiç sorun çıkarmadı

Falken Eurowinter HS01 kullanıyorum, fabrikadan üzerinde gelen Bridgestone S001 'lerden daha sessiz. Aşırı kışta kullanma imkanım olmadı ama yurt dışındaki bireysel incelemerde puanları oldukça yüksek. Yağmurda veya 0 derece ıslak zeminde hiç sorun çıkarmadı
Teşekkür ederim:)

Merhabalar,
vw binek aracımız için yazlık lastik alacağız. Daha önce bridgestone turanza kullandık ve şuan seatımda da fabrika çıkışı bridgestone var. Bridgestone için yorumum, sessiz denilemez ve kısa sürede sertleşiyor. Tavsiye olarak continental contact 5 önermişlerdi. Bu lastiği kullanan var mı? Goodyear veya michelin markalarından önerebileceğiniz model olursa sevinirim. Hazır lastik konusu açılmışken sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ben daha oncekı araclarımda
-Mıchelın energy. (Fazla yumusak ,balon yapıyor,suda kızaklar,yakıt dusurur)
-Petlas pt 515(orta sert ,kayma yapabılır,dayanıklı)
-Bırdgrstone turanza(sert yapılı,yoltutus ve frenaj ıyı)
Dunlop sp sport 800( orta sert,optımal lastık)
Falken sıncerea(cok yumusak,anı frende sabunlasma yapıp kayma yapıyor)
Hankook (orta sert,optımum lastık)
Ve kumho kh (sert,saglam,kayma problemı var)
Bunlar kullanıcı yorumlarım
goodyear ve contınantal kullanmadım ama ıyı yonde gerı bıldırımler duydum.

Peki nokian nasıl bir lastik grubumuzda bu lastiği kullanan başka insanlar varmıdır iyi ve kötü yönleri nelerdir?

Geri
Üst Alt