Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik Önerisi ?

ismail17

Kayıtlı Üye
Merhabalar ;

Yaklaşık bir ay kadar sonra yeni lastiklere geçiş yapmak istiyorum. Malum aracımın üzerinde hala orjinal lastikleri olan Pirelli Cinturato P7 ler mevcut :) Aslında ben çok memnunum herhangi bir sıkıntısını görmedim ama uzun yolda biraz sesli gibi geldi tabi bu lastiklerin yaklaşık 5 senelik olmasına bağlı olabilir. Düşüncem Pirelliden yanaydı. Fakat alternatif olarak Michelin Pilot Sport 4 leri de var, yakıt ve ses konusunda biraz daha iyi bir lastik olursa daha memnun kalacağımı düşünüyorum. Michelin kağıt üzerinde hem ses hem yakıt hemde ıslak zemin yol tutuşu olarak daha iyi görünüyor tabi bu kağıt üzeri verisi ? bu bahsettiğim her iki lastiği deneyip tecrübelerini aktarabilecek olan varsa çok memnun olurum, hepinize keyifl forumlar dilerim , bu arada unutmadan lastik ebatlarım 225,45,17 sonuçta veriler ebatlara göre değişiklik gösteriyor değil mi :)

Merhabalar ;

Yaklaşık bir ay kadar sonra yeni lastiklere geçiş yapmak istiyorum. Malum aracımın üzerinde hala orjinal lastikleri olan Pirelli Cinturato P7 ler mevcut :) Aslında ben çok memnunum herhangi bir sıkıntısını görmedim ama uzun yolda biraz sesli gibi geldi tabi bu lastiklerin yaklaşık 5 senelik olmasına bağlı olabilir. Düşüncem Pirelliden yanaydı. Fakat alternatif olarak Michelin Pilot Sport 4 leri de var, yakıt ve ses konusunda biraz daha iyi bir lastik olursa daha memnun kalacağımı düşünüyorum. Michelin kağıt üzerinde hem ses hem yakıt hemde ıslak zemin yol tutuşu olarak daha iyi görünüyor tabi bu kağıt üzeri verisi ? bu bahsettiğim her iki lastiği deneyip tecrübelerini aktarabilecek olan varsa çok memnun olurum, hepinize keyifl forumlar dilerim , bu arada unutmadan lastik ebatlarım 225,45,17 sonuçta veriler ebatlara göre değişiklik gösteriyor değil mi :)

Pirelli pzero alın bütçeniz var ise ben çok memnundum
Michelin Türkiye yol şartlarına göre olmadığını düşünüyorum max 2 yıl kullanılır daha uzun vadede kullanılmaz hem erken eriyor diş derinliği yumuşak olmasından dolayı
Lastiklerde verilerin faydası çok birkaç desibel üstte ekleyin yol sesini istanbuldan Antalya’ya kadar geçtiğim her yolun asfalt kalitesi farklı kimi yerde çok ses yaptı kimi yerde gittiğimi anlamadım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt