Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"kuzey güney" de Leon cümbüşü :)

tam ben acıcaktım konuyu ama kırmızı leondan sonra ıbızalar ve aralardada ıbızalar varve yanlıs gormuyosam sadece beyaz sıyah ve kırmızı leon makyajsız beyazın yanındakı makyajlı:D
bu arada reklam taktıgıdır bu logo kapatma adından bahsedılsın dıe kı basarılı :D

burası doğuşun yol üstündeki antreposu, şeker pınar diyemi geçiyor bilmiyorum ama orası kesin... Öne eskileri koymuşlar arkadakiler hep sıfırdır muhtemelen.

arabamın adını behlül koycam ben ya budan sonra behlül dicem :D

O değildi dizi başarılı geldi bana ben bu behlüle bu rolü yakıştırdım ezeldeki sekiz rolüde on numaraydı bu roller yakışıyo haytaya :)

Seat ın reklamını çok güzel yapmışlar benimde diziyi izlemeye niyetim yok aslında ama Leon lar var deyince açtım baktım.Güzel toplamışlar Leonları.Arabalarımızıda temizlettiler sonunda behlüle bu arabalardan hayır gelir mi acep adam sapık :D

gerçekten iyi reklam:) resmen diziyi sevdirdi bana yahu..
ama dizinin de reklamını yapmak lazım, o da bize düştü:)

Geri
Üst Alt