Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurtköy viaport ka vax oto yıkama

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kurtköy viaporta yakın oturan yada ulaşımı mumkun olan tum seat kullanıcısı dostlarımız aracımı surekli burda yıkatıyorum ve inanın böyle bir yıkama yok sizi söylemenize gerek kalmadan aracınızla öyle bir ilgileniyorlarki olamaz böyle birşey. sanki gelen her araba muşterinin değilde ordakilerin kendi arabaları. çok guzel temizleniyor. kullandıklar ilaçlar kesinlikle boya ve uzerindeki verniğin dostu. araç yıkamadan çıktıktan sonra sanki bayiiden yeni alınmış derecesinde kusursuz temizleniyor. siz adamlara yalvarsanızda kesinlikle ve kesinlikle sungerle veya fırçayla yıkamıyorlar. harika bir olay.

şiddetle tavsiye ederim.

ucretlendirme:

köpuklu cilalı dış yıkama ve özel antibakteriyel iç temizlik urunleri ile yapılan bu işlemin bedeli 19tldir. kullandıkları su kesinlikle kuyu suyu veya depolarda dinlendirilmiş su değildir. tamamen terkoz suyudur ve en ufaak nokta kireç veya leke bırakmamaktadır.

efendım ben aynılarını dıyemıyecegım 2 kere yıkattım 3. ıcın kesınlıkle yakınından bıle geçmem.detaylı iç dış temizlettım ilk seferinde detay falan yoktu eve gittim arabanın etrafında dolastım orada neden bakmadıysam artık.. aldım elıme bez cogu yerı kendım sıldım ve ıcını kendım sildım tekrar buna bısey demıyorum aksam saatıydı dedım gozukmemıstır belkı.. 2. ye goturdum normal iç dış..arabamın anahtarı aldım bir bindim içine leş gibi baskı balata koyuyor.ben parfüm ve temizlık kokusu beklerken.ailem ellerinde torbalar beni beklemeselerdi kesinlikle güzel kavga edicektim. balatayı ne yaptılarda zorladılar anlamadım ben..sonunda koku baydı actım kaputu ve camları 10 15 dakka havalandırdım arabayı otoparkta.

efendım ben aynılarını dıyemıyecegım 2 kere yıkattım 3. ıcın kesınlıkle yakınından bıle geçmem.detaylı iç dış temizlettım ilk seferinde detay falan yoktu eve gittim arabanın etrafında dolastım orada neden bakmadıysam artık.. aldım elıme bez cogu yerı kendım sıldım ve ıcını kendım sildım tekrar buna bısey demıyorum aksam saatıydı dedım gozukmemıstır belkı.. 2. ye goturdum normal iç dış..arabamın anahtarı aldım bir bindim içine leş gibi baskı balata koyuyor.ben parfüm ve temizlık kokusu beklerken.ailem ellerinde torbalar beni beklemeselerdi kesinlikle güzel kavga edicektim. balatayı ne yaptılarda zorladılar anlamadım ben..sonunda koku baydı actım kaputu ve camları 10 15 dakka havalandırdım arabayı otoparkta.

uzuldum keşke resepsiyon gorevlisine şikayetinizi iletseydiniz. ben butun arabalarımı orda yıkatıyorum geçen gunde alteamın bagajına detaylı temizlik yaptırdım oldukça başarılı ve kesinlikle bugune kadar allah kahretsin bidaha hayatta gelmem dicek birşeye denk gelmedim. ayrıca dun gene bir tane lincoln navigator jip vardı ve yaptıkları işlemi inceledim hata bulamadım. unutulan birşeymi oldu acaba diye duşunuyorum şu anda:confused:

ilk gittiğimde olabilir dedim çunku aksamın 8 i adam sabahtan beri ayakta o basınclı suyla araç yıkıyor.fakat o baskı balata kokusunun tek nedeni var bnce araçın debrıyajı zorlandı. demek arabaya ıyı davranmıyorlar dedım.. kırk yılda bir olur bu olay belkı o da bana geldi.dedıgım gıbı keske durup adama deseydım ama ailem beklıyordu. ki zaten özurdılerdı koku sıkardı ıcıne o saatten sonra baska bırsey yapamazlar olan olmuş.

Adatepe İdealtepe arası yıkamacılarda sanırım bir rekabet söz konusu, 9TL ve 12TL civarı fiyatlarla iç dış temizliğin keyfini yaşıyorum son 4 aydır. Aracın herhangi bir yerine dikkatlice baktığınızı yada ilgilendiğinizi gören elemanlar ya pasta ile geliyor yada bu işlem yetersiz olursa rütuşla merakınızı gideriyor. Oldukça memnunum ve tavsiye ederim. Yerleri tam olarak 5_5'ten idealtepeye yeni açılan sahil yolu bağlantısının minibüs caddesi ile kesiştiği yerdeki yıkamacılar.

ümraniyeye gıtmıstım bir arakdasımın tavsıyesı uzerıne karbon uygulamaları ıcın orada arac ta yıkıyorlardı. cok samımıyım 3 gun aracım pislenmedı ne ıcı ne dışı.birde tum cızıklerımı yok ettıler.

uzuldum keşke resepsiyon gorevlisine şikayetinizi iletseydiniz. ben butun arabalarımı orda yıkatıyorum geçen gunde alteamın bagajına detaylı temizlik yaptırdım oldukça başarılı ve kesinlikle bugune kadar allah kahretsin bidaha hayatta gelmem dicek birşeye denk gelmedim. ayrıca dun gene bir tane lincoln navigator jip vardı ve yaptıkları işlemi inceledim hata bulamadım. unutulan birşeymi oldu acaba diye duşunuyorum şu anda:confused:
Dostum güzel diyorsun da demek ki adamına göre muamele yapılıyor bende mağdurum arabayı bir benzin istasyonunda yıkatsam adama ₺ versen adam yalar 300₺verdim kepazelik dizboyu paspas larin altında Deniz gitmiş tık kumvardı onlarbile duruyor abartmiyorum beyaz gömlek arabadan inince kahverengi oldu sırtı m

Geri
Üst Alt