Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumandadan otomatik bagaj açma

endotown

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba 2018 ibiza fr sahibiyim. kumanda dan bagaj düğmesine uzun basınca kilit atıyor ama amortisörden dolayı bagaj açılmıyor. otomatik açılması için ne marka amortisör almam gerekir link paylaşırmısınız?

arkadaşlar merhaba 2018 ibiza fr sahibiyim. kumanda dan bagaj düğmesine uzun basınca kilit atıyor ama amortisörden dolayı bagaj açılmıyor. otomatik açılması için ne marka amortisör almam gerekir link paylaşırmısınız?

Otomatik bagaj sistemi yoksa normal standart amortisörler e baskı kalıp yayı takılıyor fakat zamanla amortisör bozma ve kilit yıpratmaya kadar gidiyor
İstanbul’da otomatik sistemi yapan kişi vardı maliyeti biraz yüksek ama ben leon da sormuştum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

kalıp yayı dediğiniz gibi sıkıntılı. yurtdışından amortisör getirip takanlar var. ibiza için deneyen varmı diye merak ettim

hb araçlarda genel olarak koymamaları bagaj açıldığındaki yüksekliğin aracın yüksekliğinden fazla olması, bu durumda alçak tavanlı yerlerde yukarı çarpması mümkün oluyor, o yüzden de otomatik açılma koymuyorlar. Otomatik açma/kapama olan araçlarda belirli noktalarda sensör oluyor, onlar bu sayede bu durumun önüne geçebiliyorlar ama bizim araçlar için olmaması daha sağlıklı

hb araçlarda genel olarak koymamaları bagaj açıldığındaki yüksekliğin aracın yüksekliğinden fazla olması, bu durumda alçak tavanlı yerlerde yukarı çarpması mümkün oluyor, o yüzden de otomatik açılma koymuyorlar. Otomatik açma/kapama olan araçlarda belirli noktalarda sensör oluyor, onlar bu sayede bu durumun önüne geçebiliyorlar ama bizim araçlar için olmaması daha sağlıklı
bu konuda hemfikiriz...

Geri
Üst Alt