Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumandadan aynalar ve canlar kapanmıyor acil

Selamlar arkadaşlar normalde sıkıntı yoktu ama sabah aracımı kilitliyorum kumandaya basılı tutuyorum aynalar ve camlar kapanmıyor açma tuşuna basındaca camlar açılmıyor sadece araç kilidini açabiliyorum teyp ten ayarlarda açık gözüküyor neden olmuş olabilir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
kumandanin pili bitmistir mehmet
pili degistirince sorun kalmaz.
bulusmalara gelebilirsen tanisalim

Aynı sorun bende de oldu şöyle çözdüm
Dikiz aynasını ayarladığımız yeri sıfır(0) konumuna getirip çalıştırdım aracı sonra tekrar R moduna alıp stop ettim. Normale döndü. Bir kaç saat sorunu çözmek için uğraştım. Umarım sende de işe yarar.

Selamlar arkadaşlar normalde sıkıntı yoktu ama sabah aracımı kilitliyorum kumandaya basılı tutuyorum aynalar ve camlar kapanmıyor açma tuşuna basındaca camlar açılmıyor sadece araç kilidini açabiliyorum teyp ten ayarlarda açık gözüküyor neden olmuş olabilir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Aynı sorun bende de oldu şöyle çözdüm
Dikiz aynasını ayarladığımız yeri sıfır(0) konumuna getirip çalıştırdım aracı sonra tekrar R moduna alıp stop ettim. Normale döndü. Bir kaç saat sorunu çözmek için uğraştım. Umarım sende de işe yarar.

Geri
Üst Alt