Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumanda tuşları

Mucahid2004

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın direksiyon üstündeki teyp kumanda tuşları çalışmıyor, ışıkları yanmıyor. Korna ve abs ışığında birşey yok yani direksiyon sarmalı sağlam. Birden bire gitti sanki sigorta attı, ancak sigorta panelinde böyle bir sigorta yok. Bu konu hakkında bilgisi olan beni bilgilendirsin inşaAllah

Arkadaşlar aracımın direksiyon üstündeki teyp kumanda tuşları çalışmıyor, ışıkları yanmıyor. Korna ve abs ışığında birşey yok yani direksiyon sarmalı sağlam. Birden bire gitti sanki sigorta attı, ancak sigorta panelinde böyle bir sigorta yok. Bu konu hakkında bilgisi olan beni bilgilendirsin inşaAllah

Oto elektrik ustasına gidin yada yakın zamanda direksiyon söküldü mü bazen tam oturmayınca soketler yapıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Oto elektrik ustasına gidin yada yakın zamanda direksiyon söküldü mü bazen tam oturmayınca soketler yapıyor

Oto elektrik ustasına götürdüm ancak kimse tam olarak anlamadı. Ayrıca bir sökülme olmadı. Sizin başınıza böyle birşey geldimi yoksa tahmin mi ediyorsunuz?

Oto elektrik ustasına götürdüm ancak kimse tam olarak anlamadı. Ayrıca bir sökülme olmadı. Sizin başınıza böyle birşey geldimi yoksa tahmin mi ediyorsunuz?

Başka bir arkadaşın başına geldi direksiyon kaplama yaptırdı takarken soketi tam oturtamamışlar o yüzden sıkıntı yaşamıştı

Soket yada sigorta’dan yapabilir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Soket yada sigorta’dan yapabilir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Soket değil de bunlarda sargı var biliyorum, Onu da kontrol ettirdim bir sorun görünmüyor. Sigortası, sigorta panelinde değil çünkü hepsi sağlam. Ancak teyp`in içinde bir sigorta varmı bilmiyorum, zaten bu nedenle bu forma yazı yazdım bilen biri var ise veya başına gelmiş, bana yardımcı olsun. Çünkü İstanbul'da yım yaklaşık olarak 10 tane elektirik ve müzik sistemi kuran yere sordum, hepsi farklı ihtimali söyledi. Yani deneme ve yanılma ile bulacak veya bulamayacak lar. Benim aracım denek değil bu sebeple iyi ve bilen bir usta arıyorum veya yardım eden biri.

Geri
Üst Alt