Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

krom sis farı

@ahmet6334 abi arabasına almıştı yada yaptırmıştı diye hatırlıyorum. yanlışta hatırlıyor olabilirim bulamadım foto forumda.:(

şimdi sitesinden baktım ibiza için değilde leon için var ondada büyük ihtimal aynı ürün ben izmirdeyim internet üzerinden almam lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk
orjinal aksesuar olarak serviste mutlaka vardır parça kodunu bulamadım...ya da @ahmet6334 kardeşim özelden telefonu verecek ödemeli posta yoluyla gönderecekler...internetten bende bulamadım
[doublepost=1452945255,1452944008][/doublepost]hakkat aynı yaa laa :D
Seat Leon Sis Farı Çerçevesi (2012 Sonrası Modellere Uygundur) 114 - n11.com

orjinal aksesuar olarak serviste mutlaka vardır parça kodunu bulamadım...ya da @ahmet6334 kardeşim özelden telefonu verecek ödemeli posta yoluyla gönderecekler...internetten bende bulamadım
[doublepost=1452945255,1452944008][/doublepost]hakkat aynı yaa laa :D
Seat Leon Sis Farı Çerçevesi (2012 Sonrası Modellere Uygundur) 114 - n11.com
satıcılara sorduğumda aynı değil diyor ama çözemedim olayı şeytana uyup alıcam sanırım en kötü geri gönderirim...aracı kullanan arkadaşlardan bi ölçü vs veren olsa direk alınabilir aslında araştırma aşamasındayım daha bunu...

satıcılara sorduğumda aynı değil diyor ama çözemedim olayı şeytana uyup alıcam sanırım en kötü geri gönderirim...aracı kullanan arkadaşlardan bi ölçü vs veren olsa direk alınabilir aslında araştırma aşamasındayım daha bunu...

size tavsiyem metreyi alın ,parklarda leon avına cıkın birinden ölçüyü alın karşılaştırma yapın...ya da arkadaşında varsa yardım alabilirsiniz...universal olduğu için satıcı bilmez neyin ne oldugunu...

ed75928d5f64f0d8baaa5df60d506807.jpg

titiz kromla konuştum ürün aynı diyor gecende bi arkadaşa yaptık dedi...

şimdi sitesinden baktım ibiza için değilde leon için var ondada büyük ihtimal aynı ürün ben izmirdeyim internet üzerinden almam lazım

Screenshot_2016-01-16-14-57-10.jpg
[doublepost=1452949221,1452949152][/doublepost]
ed75928d5f64f0d8baaa5df60d506807.jpg

titiz kromla konuştum ürün aynı diyor gecende bi arkadaşa yaptık dedi...

Bana yaptılar dedim ya kardesim fotosunu da attım sana numarasınıda kargo yaparlar

Geri
Üst Alt