Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Konfor beyni

MUSTİ2727

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı sabahlar istanbuldan aramıza katılan arkadaşlardan bi konu hakkında yardım isteyecektim bende 2002 seat toledo var konfor beyni arızalı çalışmıyo ben antepliyim burda ne kadar elektronikçi çıkmacı gezdiysem bulamadım bana diyolar istanbulda tek bu işi yapan beyinciler var onlardan alabilirsin ancak dediler benim şimdi ne yapmam lazım istanbuldan bu siparişi nasıl verebilirim ne kadar güvenebilirim bilmiyorum istanbuldaki arkadaşların tanıdığı beyinci bizim araçlara uygun beyin varmı bulup alabilirmiyiz bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı sabahlar istanbuldan aramıza katılan arkadaşlardan bi konu hakkında yardım isteyecektim bende 2002 seat toledo var konfor beyni arızalı çalışmıyo ben antepliyim burda ne kadar elektronikçi çıkmacı gezdiysem bulamadım bana diyolar istanbulda tek bu işi yapan beyinciler var onlardan alabilirsin ancak dediler benim şimdi ne yapmam lazım istanbuldan bu siparişi nasıl verebilirim ne kadar güvenebilirim bilmiyorum istanbuldaki arkadaşların tanıdığı beyinci bizim araçlara uygun beyin varmı bulup alabilirmiyiz bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.[

Son düzenleme:
A.s. Sorunun cevabı bıraz zor. Beyımçn tamırı bıldıgım kadar yapılmıyor. Yapılsa bıle tekrar sorun cıkarabılır. Vag aracları ıle elektronık ısınden kartalda ender elektronık var. Sıtesınden bır arastır derım. Cıkmacı arıyorsan. Ataturk oto sanayı sıtesınde bı dunya pert arac var. Ama fahıs fıyat cekebılırler.kolay gelsın

Istediğin parçanın kodunu yazarmisin araç model yıl yakıt gibi çıkmacı birkaç yere sorduralim olmazsa yedek parçacı var oraya soralım bakalım ne bulabiliriz

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Parca no hatalı diyorlar sonun da 3 rakam daha olması gerekliymiş

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok abi yanlışları var parça bu
e5026361de30f99e45bec185324ef10d.jpg

Geri
Üst Alt