Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk başlıkları.

ayula55

Kayıtlı Üye
Eminim birçok arkadaşımın bilgisi vardır. Ama paylaşmakta fayda görüyorum. Kazasız sürüşler dilerim.
971b93e173f121276c48dd54f4240172.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Koltuk basliklarini nasil sokuluyor, basliktaki yandaki dugmeye basip cekince cikmiyor, baskada basilacak bir yer yok yardimci olursaniz sevinirim

Video icin cok teşekkürler oncelikle. Ben yinede yapamadım çünkü altta çentik olan siyah yuvarlak plastik koltuga yapisik yada dikişli bilmiyorum, alttaki çektiğe basabilmem icin kumastan söküp ayirmam lazim plastigi koltugu kotu olur diye tereddut ediyorum

Video icin cok teşekkürler oncelikle. Ben yinede yapamadım çünkü altta çentik olan siyah yuvarlak plastik koltuga yapisik yada dikişli bilmiyorum, alttaki çektiğe basabilmem icin kumastan söküp ayirmam lazim plastigi koltugu kotu olur diye tereddut ediyorum
Kumaşı sökmüyorsunuz. O plastiğe düz uçlu bir tornavida vb ile yukarı doğru sertçe asılınca çıkıyor. Biraz zor ve meşaketli ama uğraşınca oluyor. Hem Leon da Hem SuperB de bu şekilde yaptım. Plastikte biraz iz kalıyor ama yerine takınca belli olmuyor.

Geri
Üst Alt