Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koltuk Altı Çekmece Kapağı

Plastik kaynağı ile tamir edebilirsiniz. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile kırılan parçayı yapıştırabilirsiniz. Aksi halde serviste komple çekmece kapağı olarak satılıyor sanırım.

Şöför koltuğu altındaki kapağın açma kapama kilit kısmı kırıldı ve hiçbiyerde bulamadım. Çıkması veya tamiri konusunda yardımcı olabilecek kimse varmıdır acaba?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Veli bey merhaba. Problemi hallettinizmi benimde ayni şey bu akşam başıma geldi ruhsat güneş gözlüğü vs duruyordu açılmadı oyle kaldi bende foruma bakınca zorlayıp kırmak istemedim. Parça bulunuyorsa zorlayıp açmayı denerim diye düşündüm.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veli bey merhaba. Problemi hallettinizmi benimde ayni şey bu akşam başıma geldi ruhsat güneş gözlüğü vs duruyordu açılmadı oyle kaldi bende foruma bakınca zorlayıp kırmak istemedim. Parça bulunuyorsa zorlayıp açmayı denerim diye düşündüm.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün akşam benimde başıma geldi
Sabah üst kısımdan içteki dişlere evin anahtarını basarak açtım.

Oncelikle herkese gecmis olsun. Aynı olay benim de başıma geldi şimdilik kapağı söktüm ve kırılan parçayı yapıştırdım tekrar takmayı deneyeceğim ancak sağlıklı bir sonuç olacağını sanmıyorum. Başka çözüm bulabilen var mı acaba? Servis parça fiyatı için 450 ila 500 tl arası olabilir dedi

Oncelikle herkese gecmis olsun. Aynı olay benim de başıma geldi şimdilik kapağı söktüm ve kırılan parçayı yapıştırdım tekrar takmayı deneyeceğim ancak sağlıklı bir sonuç olacağını sanmıyorum. Başka çözüm bulabilen var mı acaba? Servis parça fiyatı için 450 ila 500 tl arası olabilir dedi
Sanada geçmiş olsun servis banada o fiyatı verdi artı işçilik. Bende öyle bıraktım kırılmayan diğer tirnagida kendim kırdım. Şuan kapalı kalıyor kendi kendinede açılmadı da o şekilde kullanıyorum. Eğer problem olursa arkadaşla mıknatıslı bir aparat yaparız dedik çift taraflı bantla sabitleyip okadar para vermeye gerek yok .

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt