Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Km de 'service' yazısı

fesemes1980

Kayıtlı Üye
:eek:BENİM TOLEDOYU İLK ÇALIŞTIRIKEN KM GÖSTERGESİNDE 30-40 SANİYE 'SERVİCE' YAZIYOR. SERVİSE SORDUM YAĞ DEĞİŞİM ZAMANI GELMİŞ DEDİLER ANCAK YAĞINI DIŞARIDA 4 AY ÖNCE DEĞİŞTİRMİŞTİM DAHA 3000 KM OLDU. BU YAZININ ÇIKMASINI NASIL ENGELLERİZ SERVİS BİZ KAPATIRIZ DİYOR AMA BENİM SERVİSE GİTME İMKANIM YOK BİLEN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM....:rolleyes:

Özel servislere gidip bir sor istersen?

ozel servıs dısında ''Gılgamesh'' Mert abıye sormak lazım onun uzmanlık alanıdır.

bakımını yaptıklarında bilgisayarı bağlayıp normalde service yazısını silmeleri gerekiyordu sanırım bunu yapmamışlar :)

ferit dostum siz manisadamısınız eğer ordaiseniz vag cihazı olan tüm özel servisler o yazıyı siler

yetkili servis dışında sana bişi önermek istemeyiz.arabanın beynine bi cihaz bağlanıp siliniyo bu kayıtlar.arabanın beynine dışarda bi cihaz bağlatmanda nekadar sağlıklı olur ?

aracın neredeyse tüm arızalarını gösteren bir cihaz...aracın yağını benzin istasyonunda değiştirmedin umarım

arabanı bakıma götürdüğünde aracın direksiyon kısmının altında bi bölüm var oradan servis yetkilileri kapağı açıp cihazı oraya bağlayıp aracın problemlerini görüyorlar windows işletim sistemine sahip bir cihazdır kendileri.

Geri
Üst Alt