Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klimayı sonuna kadar açınca gelen ses

zwartan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Video olarakda yükledim klimayı sonuna kadar açınca sürtünme gibi ilginç bir ses geliyor. Fakat kısıkken kademe 2-3 deyken gelmiyor. Araç eşimin çocuğun ızgaralardan içeri birşey attığını düşünüyorum.

Konu ile ilgili bir fikriniz var mı acaba ?

Başıma daha önce gelmişti bu olay. Muhtemelen ön tampondaki pervane ya yamulmuş ya da yuvasından çıkmış. Yalpalayarak döndüğü için yüksek hızda çarpma sesi yapıyor. Nacizane görüşüm tabiki

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başıma daha önce gelmişti bu olay. Muhtemelen ön tampondaki pervane ya yamulmuş ya da yuvasından çıkmış. Yalpalayarak döndüğü için yüksek hızda çarpma sesi yapıyor. Nacizane görüşüm tabiki

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dediğiniz doğru olabilir fakat ses tam torpidonun içinden geliyor gibi, kaputu kaldırdım. motora doğru bakınca Sol köşeden geliyor ses üfleme fanı veya adı herneyse o bişeye sürtüyor sanırım.

Biraz netten araştırdım. Sökmesi zahmetli içine birşey kaçtıysa kendim sökemem ama servisemi götüreyim yoksa iyi bir ustaya mı ?

Dediğiniz doğru olabilir fakat ses tam torpidonun içinden geliyor gibi, kaputu kaldırdım. motora doğru bakınca Sol köşeden geliyor ses üfleme fanı veya adı herneyse o bişeye sürtüyor sanırım.

Biraz netten araştırdım. Sökmesi zahmetli içine birşey kaçtıysa kendim sökemem ama servisemi götüreyim yoksa iyi bir ustaya mı ?

İbiza cuprada yaşadım bu sorunu ben tam olarak ön tampon ızgarasının arkasında kalıyor pervane. Sizin araçta nerdedir nasıldır bilmiyorum. Eminin bilen birisi yardımcı olur. Basit bir durum olsa bile kendiniz sökmenizi tavsiye etmem. Ustaya göstermekte fayda var. Zira ben sadece kapı döşemesi sökmeye çalıştığım için yolda kaldım :))

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İbiza cuprada yaşadım bu sorunu ben tam olarak ön tampon ızgarasının arkasında kalıyor pervane. Sizin araçta nerdedir nasıldır bilmiyorum. Eminin bilen birisi yardımcı olur. Basit bir durum olsa bile kendiniz sökmenizi tavsiye etmem. Ustaya göstermekte fayda var. Zira ben sadece kapı döşemesi sökmeye çalıştığım için yolda kaldım :))

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benim şüphelendiğim parça bu;

https://goo.gl/images/xCkzpW

Sizdeki sesde birebir aynımıydı ve aynı yerdenmi geliyordu ? Torpidonun oralardan.

Araci servise goturduk. Torpido arkasinda bulunan kalorifer faninin arizalandigini soylediler. Dogus otoya talep actilar garantiden degistirmek
icin.

Garantiden degismeme ihtimal olmaz herhalde daha arac 3 bin KM de

Geri
Üst Alt