Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima soğutma

Merhaba arkadaşlar klima da soğuturken şöför tarafı çok güzel soğutuyor ama yolcu tarafı iki soğutma bölümü ılık hava üflüyor nedeni ne olabilir yardımcı olur sabis sevinirim bu sorunu yaşayan valla biri

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Geçmiş olsun klima soğutma derecesi her iki tarafta aynı mı sizin tarafı kapatıp deneyin birde kanallarda kapakların tam görevini yerine getirmiyor olabilir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Büyük ihtimal muslukta sorun var. İnşallah konsol sökülmeden halledilir

E60 bmw aracımda başıma geldi sırf bu yüzden yaz sıcağında klima açık ama ön cama sıcak üfleyerek trabzona gitmiştim. Büyük sıkıntıydı. Sonra gittim sanayiye komple ön göğüs sökülecek dediler. Bende yaptırmadım. Sizinki inşallah bu tarz bir sorun değildir. Bakan usta, her taraf için ayrı bir vana musluk benzeri bişey olduğunu bunlarda olabilecek bir tıkanıklık nedeniyle farklı farklı üflemeler olduğunu söylemişti. Durum bu.

Geri
Üst Alt