Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima kullanımı hk.

Aracım mk2 leon fr, digital klima da kayıt işlemi nasıl yapılıyor?ve bu araçta auto modu 2 tane, yani auto tuşuna 2. Kere basınca 2. Işık ve farklı ayar geliyor, özetle anlatabilir misiniz?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Mk2 kullanan arkadaşlar yardımcı olur ben auto tuşunu kullanmam genelde hep 19 derecede durur kışın

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Auto'nun iki modu var.
Bir tanesi düşük hız modu. (Yani klima hızı)
Dİgeri daha yüksek.
İkisi de auto ama birinden daha yavaş diğerinde daha hızlı çalışıyor.
TAbi sürekli hep autoda kullanırsanız ilk çalıştırma sonrasında ikisinin de hızı aynı olacaktır.

Genelde klimayı autoda kullanılması tavsiye ediliyor.
Ben de hep autoda kullanıp derecesini ayarlarım ki klima şiddeti ile uğraşmayayım.
Ayrıca auto konumundayken etrafta tozlu, pis vs bir ortamdan geçince araç kendi kendine iç sirkülasyonu devreye sokması lazım ancak ne kadar verimli kullanıyor bunu bilemiyorum.

Auto'nun iki modu var.
Bir tanesi düşük hız modu. (Yani klima hızı)
Dİgeri daha yüksek.
İkisi de auto ama birinden daha yavaş diğerinde daha hızlı çalışıyor.
TAbi sürekli hep autoda kullanırsanız ilk çalıştırma sonrasında ikisinin de hızı aynı olacaktır.

Genelde klimayı autoda kullanılması tavsiye ediliyor.
Ben de hep autoda kullanıp derecesini ayarlarım ki klima şiddeti ile uğraşmayayım.
Ayrıca auto konumundayken etrafta tozlu, pis vs bir ortamdan geçince araç kendi kendine iç sirkülasyonu devreye sokması lazım ancak ne kadar verimli kullanıyor bunu bilemiyorum.
Cevaplarınız için teşekkür ederim, peki autoya bastığımda klima devreye giriyor ben giremesini istemiyorum ve AC tuşuna basıyorum kapatıyorum, otomatik olarak ortamı ısıtma işlemi devam ediyor, bunun kaydını sabitleme diye birşey yok mu?

Cevaplarınız için teşekkür ederim, peki autoya bastığımda klima devreye giriyor ben giremesini istemiyorum ve AC tuşuna basıyorum kapatıyorum, otomatik olarak ortamı ısıtma işlemi devam ediyor, bunun kaydını sabitleme diye birşey yok mu?
Böyle bir sabitleme yok. Auto ya her basışınızda klima devreye girer. Siz el ile kapatmalısınız.

Geri
Üst Alt