Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima kokusu

exman

Kayıtlı Üye
Arkadaslar, eylul 2017den beri aracimin sahibiyim..klimayi kullandiktan sonra koku gelmiyordu yada cok azdi ben hissetmiyordum. mart 12de 2. Yillik bakimi yaptirdim...filtreler degisti bakimda..sonra da klimadan sea geliyor diye (forumda da konu acmiatim) servise gittigimde gazi komple degistirdiler, islemler yaptilar.. havalar iyice isindi erzurumda ve ara ara klimayi aciyorum..kapattigimda (ki klimayi off yapinca fanlari bir muddet calistiriyorum) dayanilmaz bir koku oluyor.. bakimlardan sonra bu kadar artmasi bana normal gelmiyor. Polen filtresinin kirlendigini dusunmuyorum..2 ayda bu kadar kirlenecegini tahmin etmiyorum. Ne yapsam acep..neresini minciklatsam? Tavsiyelerinizi bekliyorum..selamlar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun..Petek tıkalıda olabilir.

Geri
Üst Alt