Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiği Tavsiye

Lastikçiler daha iyi bilir ama bi yakınım 2004 ibizasına 65 yanak takmıştı yoldaki tümseklerde filan sürtmeler yaşamıştı ayrıca arabayı jip gibi gösteriyor biraz :)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Size önereceğim marka ile hiç bir kan bağımın olmadığını belirterek ŞİDDETLE Petlas Snow Master almanızı öneririm. Hem ucuz,hem kalite,hem yerli, hem de sizi üzeceğini asla zannetmiyorum. Size örnekler vericem birebir kendimden, kendi tecrübelerimden. Şuan kullandığım 3. Arabam.

İlk arabam daihatsu cuore 1.0 benzinli full donanımlı turkiyede 1 adet olan fuar aracı idi. Aracı 2 yıl kullandım. Hem yazlık hem kışlık lastikleri sıfır petlas aldım. (Petlas)Yazlık 420₺ kışlık 440₺

2. Aracım opel corsa 1.3 cdti 95 hp olandı ona da hem yazlık hem kışlık aldım sıfır. ( Petlas ) Yazlık 520₺ kışlık 560₺

3. Aracım da seat ibiza buna da daha dün 4 adet kışlık aldım. ( Petlas ) 640₺ ibizaya yazlık almadım çünkü araç 13.000 km de bayi çıkışı lastikleri cok iyi durumda.

Size yemin ediyorum oturduğum yeri bir görseniz ağlarsınız. %40 dan tut %80 e kadar eğimli rampalar mevcut ve bu rampaları inmeden eve ulaşmak mümkün değil. Bu bahsettiğim lastikler ile bu rampalari kışın adeta arabada palet varmış edası ile efsane bir şekilde çıkıyorum ve iniyorum. Uludağ ve kartepeye de aynı lastikler ile kış mevsiminde zincirsiz çıkıp indim. Güven veriyor güven. Youtube da yazın bakın petlas Snow Master diye aratın göreceksiniz videoları.

Geri
Üst Alt