Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

@kirlisakal sonunda hayvanın biri geldi çarptı.KAZA YAPTIM (fotolar eklendi-çözüldü))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmiş olsun . Rabbim cumlemizi korusun .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16 yaşında direksiyon tuttum gaza basmadan,
18 yaşında ehliyeti aldım taksiciliğe başladım,
honda repsol 1000 cc hayranıydık kimse tutamazdı,
askerliği paşa şöforluğunle gecti fetocu generalle hep sohbet ederdik :D
gözümüz kara her yere düldülümle gittim...
arnavutluktayım şuan sinirlerin tavan yapıyor yazarken bile koyunun biri citden atlayıp,şeridime dalıp sol köşeyi 3+1 değişen zarar verdi güzelim fr tampon bile gitti saatlerce gözlerim şişti...
gercek hayvanın biri milyonda bir olacak şans piyango bize vurdu yılların birikimi hayvanın biri bozsun...
ilk kazam hayvan sayesinde oldu...
zarar gören parçalar sol çamurluk+kaput köşe içe kıvrıldı+tampon gitti+sol far ampuluyle birlikte gitti
polis geldi zabıt tuttu raporu hazırladı yarın rüsvet verilip alınacak...
doğru porsche albania seat servisine...(doğus oto ) gibi
yaptırcaz bakalım...
koyunu da aldık şantıye öğle yemeği oldu :) 100 euro
RESİMLER GELECEK

Allah beterinden korusun bununla geçmiş olsun. Bende dün izinden dönerken konya civarında kaza atlattım, sanırım kamyonun birinden bi parça filan düştü, yol çok karanlıktı ve ben o esnada bir saniyeliğine gözümü yoldan ayırdım sonra bişeye çarptım yada lastik patlaması gibi bi ses o gümbürtüyle sağa çektim, benim gibi birkaç kişi daha durmuş arabasına bakıyordu, herkes çarpmış ne olduğunu bulamadım lastiklerim sağlam jantlarda bi yamulma yok ancak sağ marşpiyelimin arkası hafif kırılmış tek sorun bu çok şükür, oda görünmüyor verilmiş sadakamız varmış.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt