Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

Geçmiş olsun kardeşim.Sağlık olsun yol problemi her yerde mevcut hele bu aralar Gaziantep te arabaya binesim gelmiyo.

Sağolun cümleten. Allah hepimizi daha büyük kazalardan korusun.

Bugün kaskonun anlaşmalı olduğu servise gittim arabamın şu an olduğu yere. Adam ben halledecem değişim raporu alırız dedi peki dedim ne kadar vermem gerekiyo cupra için dedim adam birini aradı hesapladı 1200 TL cupra tampon dedi bunun panjuru farklı 220 TL o dedi sisin ordaki petekler farklı dedi hepsini topladı benim orjinal tampon 750 liraymış bunun üstüne 820 TL verirsem cupra tampon olacakmış bana fiyat fazla geldi bende dedim araştıracam cıktım maslak doğuşa gittim ordan fiyat aldım orjinal tampona da 750 dediler cuprayada 750li dediler onlarda panjur vs yok. Ve bi seat servisi 2 ceşit cupra tampon var dedi anlamadım bu olayı bunu konuda yardımcı olabilecek biri var mı? Bide fikir verirseniz değer mi 820 lira verip almaya?

Kardeşim öncelikle sen git o 820 lira isteyen adamın suratına tükür yetmezse birde üstüne dayak at.bana da numarasını ver bi güzel söveyim..
cupra tampon ile normal tampon arasındaki tek fiyat farkı,cupra tamponun ızgaralarıdır ki o da 200-220 TL gibi birşey
2 çeşit cupra tampondan kastı makyajlı ve makyajsız kasa ise doğru,fakat senin aracın makyajsız kasa.zaten uyacak tek cupra tampon var

Bugün kafa beyin kalmadı valla. Makyajlı cupra tampon fiyatı ile benim araba için olan cupra tampon farklı mı acaba fiyatı? Bi servisi aradım şasi numarasını istedi o da 1200 dedi. Diğer bi servisi aradım 750 dedi bunların hiç birinde panjur falan yok. Bana dioki tüm malzemelerle 1400 1500 dan aşağı bulursan parçaları al gel dedi bana ben takarım kaskodan gelecek parayı sana veririm dedi. Fiyat aldığı adamı bi daha aradı abi ben 750'ye buldum hemde serviste deyince ee bende servisten alıyorum hiç kaçırmasın alsın dedi bana yemin ederim kafayı yiycektim bugün :)

Geri
Üst Alt