Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

Geçmiş olsun. Yetkili servise götürmemenizi tavsiye ederim.a Araç satış gelirleri düştüğünden en ufak bir göçükte daha fazla kazanmak maksadıyla parçayı doğrultup boyamak yerine doğrudan parça değişimi yoluna gideceklerildir. Hasarsızlık indirimim etkilenmesin istiyorsanız düzgün bir usta halleder değişim yapmadan. Yetkili servis dışında dosya actıracaksanız parça değişimi istemediğinizi iyice tembihleyin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ceramicpro avcılar instagramdan bak kardeşim kapıtun ucunu boyasız göçük düzeltme ile yaparlar panjuru ikitellide çıkma bulursun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ceramicpro avcılar instagramdan bak kardeşim kapıtun ucunu boyasız göçük düzeltme ile yaparlar panjuru ikitellide çıkma bulursun

Boyasız göçük olacak bir hasar değil bu. Düzeltilip macun astar boya şart. Hatta kaputu sök tak da yaparlar.

Herkese tessekkur ederim.. aracimi cok düzgün diye düsünüp arastirip bir ustaya teslim ettim.. ön tarafi boyanacak ama tüm olarak verkin atilacak .. bakalim parca gelip yapilana kadar arac verilecek. Allahtan baska aracin daha var .. yoksa cok sıkıntı experin gelip fiyat bicmesine kadar aracsiz kalırdım.. umarim kimsenin başına gelmez.. allah canımıza birsey olmadı. herkese kolay gelsin

Hemen macun hemen boya ne gerek var inanmayan arkadaşlarda gidip gözleri ile görebilir ben yaptırdım 50 kişi macun boya dedi sonuç resimde inanmayanda dediğim gibi gidebilir bizzat ben adamların reklamını yapmıyorum tanımam etmem

Hemen macun hemen boya ne gerek var inanmayan arkadaşlarda gidip gözleri ile görebilir ben yaptırdım 50 kişi macun boya dedi sonuç resimde inanmayanda dediğim gibi gidebilir bizzat ben adamların reklamını yapmıyorum tanımam etmem

Bu göçük değil. Vuruk, ezik bu. Sen göçük olayını bambaşka algılamışsın. Bunu boyasız yapacak adam turkiye değil dünyada bulamassın.

Merhabalar dün arabamla kaza yaptim. Simdi tramerde cikmamasi icin ne yapabilirim. Karsi taraf dosya acti.. arabada yaklasik 3 bin liralik masraf bulunmaktadir.. kasko var ne yapmaliyim. Servistemi yaptirmaliyim. Yoksa duzgun bir yerdemi yaptirmaliyim.. Ekli dosyayı görüntüle 19686

Arkadaslar söyle kücük bir islemden sonra arabamin teslim aldim.. 2 bin tl gibi bir mebla ile yirtim koly gelsinIMG-20190531-WA0046.jpgIMG-20190531-WA0050.jpg

Geri
Üst Alt