Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

aglot78

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
Aracım 2018 125lik Fr 5000 km de ve allah korudu büyük bir kaza geçirdim.Hava yastıkları açıldı ve araç ön sağdan şaseye kadar girdim.Exper geldi ve ön rapor 66.000 Tl işçilik hariç net rakam değil.Police de tam hasarda %80 ne denk gelmesinden bahsediyor da sizce perte çıkarmı experden daha geri dönüş almadım ama bundan sonrası için sizce ne olur kafam karışık sizden de bilgi almak isterim.

Teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar merhaba,
Aracım 2018 125lik Fr 5000 km de ve allah korudu büyük bir kaza geçirdim.Hava yastıkları açıldı ve araç ön sağdan şaseye kadar girdim.Exper geldi ve ön rapor 66.000 Tl işçilik hariç net rakam değil.Police de tam hasarda %80 ne denk gelmesinden bahsediyor da sizce perte çıkarmı experden daha geri dönüş almadım ama bundan sonrası için sizce ne olur kafam karışık sizden de bilgi almak isterim.

Teşekkürler.

Geçmiş olsun sizde birşey yoksa iyi olan araca olsun muhtemel pert aracın servis raporunda daha fazla çıkar çok ayrıntılı bakılıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Çok geçmiş olsun arkadasım aracın servıste oncelıkle ustalar hava yastık lara sonra motora ve saseye bakar anlatıgın gıbıyse aracın pert evragı duzenlenır serviste ve bunu expert bakar zaten oda onay verir ben alturda calıştıgımda kaporta ustası ve mekanık ustaları boyle araclarla ugrasmazlar bu bütün doguş ve diger seat servislerınde boyledır cunku arac 1 aydanfazla tamir suresi tutuyor yanı seni arayacak adamlar kasko firman sana kasko bedelinden pazarlık eder ve bi fiyat verirler ve anlasmaya giderdin buda ortalama 1 ayı surer

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok geçmiş olsun arkadasım aracın servıste oncelıkle ustalar hava yastık lara sonra motora ve saseye bakar anlatıgın gıbıyse aracın pert evragı duzenlenır serviste ve bunu expert bakar zaten oda onay verir ben alturda calıştıgımda kaporta ustası ve mekanık ustaları boyle araclarla ugrasmazlar bu bütün doguş ve diger seat servislerınde boyledır cunku arac 1 aydanfazla tamir suresi tutuyor yanı seni arayacak adamlar kasko firman sana kasko bedelinden pazarlık eder ve bi fiyat verirler ve anlasmaya giderdin buda ortalama 1 ayı surer

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler Recep bey servis ekspere ön ekspertiz listeyi gönderdi onlar pert ile ilgili birşey söylemedi exper karar veriyormuş bana dedikleri hayırlisi artik inşallah pert alırim.

Arkadaşlar merhaba,

Teşekkürler.

Araç %30'unu geçen kazalarda araçlar perte çıkarılıyor. Geçmiş olsun Allah canınıza vermesin. Giden mal olsun mal alınıyor ama can alınamıyor.

Geri
Üst Alt