• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kaza yaptım

VARG

Kayıtlı Üye
Merhabalar bugün iş dönüşü evimin otoparkına girerken solumdan hızla geçen taksiye çarptım. Sol ön çamurluk eğildi tamponda sürtme izleri ve boyası kalkan yerler var. Tampon birşekilde hallolur da çamurluk çekiçle düzelir mi sizce?

Ekli dosyalar

Rasimgngr

Kayıtlı Üye
Göçükçü çamurluğu halleder boyasız muhtemelen tamponu boyatırsın geçmiş olsun

VARG

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Haftasonu sanayiye gideceğim. Tutanak tuttuk fakat devreye sokup sokmamakta kararsızım açıkcası. Sanayide ustaya gösterip çıkacak tutara göre karar vereceğim. Ufak tefek şeyler için bile yüksek tramer kayıtları oluyor. Umarım çamurluğu düzeltebilirler.

Evo7ution

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun , benim de başıma duvara sürtme olarak gelmişti bu olay nasıl seninkine taksinin boyası çıktıysa benim araca da duvarın beyaz boyası çıkmıştı. Bir ilaç almıştım tekzenden temizleyici (adını unuttum ama bulursunuz kesin vardır) onu pasta makinasıyla çok hafif süre süre geçirmiştik dikkatli bakmazsan anlaşılmayacak kadar ufak noktalar kalmıştı. Boyası kalkan yerleri de rütuş ile geçecek gibi görüyorum ben hemen boyatmaya girmeyin bence hele de aracın orasında daha önce boya yoksa.

Göçük de düzeltilir o hiç sorun değil.

VARG

Kayıtlı Üye
Taksinin sarı boyası çıktı tamamen bezle sadece kaporta ve tampon sorunları var. Biraz takıntılıyım akşam boyunca arabayı düşündüm keşkelerle ama tabi olan oldu elden birşey gelmiyor durumu değiştirmek için. Kafamı kurcalayan sadece kaportayı macunsuz boyasız düzeltebilmek. Ankara' da iyi bir kaporta ustası bilen var mı acaba temiz bir şekilde düzeltebilecek?

swagger

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun.Allah beterinden korusun. Çamurlukta büyük bir hasar yok gibi görünüyor. Sanayide göçükcüler sıfırından farksız halledeceklerdir. Sonrasında boya ile işlem tamamlanır.

Üst Alt