Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza yaptım yedek parça ve öneriye ihtiyacım var

geçmiş olsun.. Allah beterinden korusun

Geçmiş olsun.. Kaput çekme işlemi ile düzelecek gibi duruyor.. Far ayaklarını da kontrol ettir büyük ihtimal kırılmıştır hava alır buğ yapar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçmiş olsun.. Kaput çekme işlemi ile düzelecek gibi duruyor.. Far ayaklarını da kontrol ettir büyük ihtimal kırılmıştır hava alır buğ yapar.

Teşekkürler far ayaklarına baktım ama bişey göremedim tampon söküldüğünde anlaşılır net şekilde inş dışardan görünenden büyük bir şey çıkmaz

Yardımcı olmaya çalışan destek de bulunan abilerime kardeşlerime çok teşekkürler P.tesi bir kaç yerle görüşücem detayları paylaşırım buradan

Yardımcı olmaya çalışan destek de bulunan abilerime kardeşlerime çok teşekkürler P.tesi bir kaç yerle görüşücem detayları paylaşırım buradan

Ön kaput damar bile yapmamıŞ. Onu rahat düzeltirler. Paneller gitmiş. Değiştirirler.
Tampon demirine kadar işleyen bir darbe yok gibi.
Far ayakları kırıldı diye de yeni far taktırmayın dünya para. Gizli güzel şekilde kaynatan ustalar var.
İstanbulda iseniz Topçularda ehil bir usta tavsiye edebilirim.
Geçmiş olsun

Geri
Üst Alt