Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza hk. Yardım!

Asım özbasi

Kayıtlı Üye
Günaydin arkadaslar bu sabah saat 2 de kizim rahatsizlandi acile goturdum. İş uzun surunce kapiya hava almaya ciktim. Baam diye bir ses geldi ins benim araba degildir demeye kalmadan kafami uzatip bi baktim sag ön camurluk pert. Polis cagirip tutanak tutturdum cevrede kameralar var onlari arastircam pazartesi plakayi alamadim ama aracin rengi beyaz tam olarak saatide biliyorum ayni zamanda benim araca vurunca oda arkadaki araca oda digerine vurmus. Kasko sirketini arayip araci kartal dogusa cektirdim. Artik bundan sonra süreç nasil isleyecek benim ilk kaza oldu hic anlamam bilenler lutfen yazsin.
164f4ca111a40e9200f600ec2e3085bd.heic
ab69d932e5e7b9686075860ab2119822.heic
c27ebe61e4943eea706a4d37f25022a2.heic

a5fbe97e0ddc8dc99960e4fd16d07760.heic

Seat Leon CR-Style 1.6TDİ Manuel 2011 White Edition

cok buyuk gecmiş olsun yaw harbi hayvan demeye dilim varmıyor,hayvana hakaret olacak...kasko anlaşmalı bi servis bulacaksınız ya da sıgorta gerisini onlar hallediyorlar...

Çok geçmiş olsun. Çamurluk değişecek, ön tampon boya gibi duruyor. Polis tutanaklarıyla birlikte kaskoya müracaat etmeniz yeterli

Günaydin arkadaslar bu sabah saat 2 de kizim rahatsizlandi acile goturdum. İş uzun surunce kapiya hava almaya ciktim. Baam diye bir ses geldi ins benim araba degildir demeye kalmadan kafami uzatip bi baktim sag ön camurluk pert. Polis cagirip tutanak tutturdum cevrede kameralar var onlari arastircam pazartesi plakayi alamadim ama aracin rengi beyaz tam olarak saatide biliyorum ayni zamanda benim araca vurunca oda arkadaki araca oda digerine vurmus. Kasko sirketini arayip araci kartal dogusa cektirdim. Artik bundan sonra süreç nasil isleyecek benim ilk kaza oldu hic anlamam bilenler lutfen yazsin.
164f4ca111a40e9200f600ec2e3085bd.heic
ab69d932e5e7b9686075860ab2119822.heic
c27ebe61e4943eea706a4d37f25022a2.heic

a5fbe97e0ddc8dc99960e4fd16d07760.heic

Çok geçmiş olsun araç a polis ile tutanak tuttu iseniz sadece doğuşa verin dosya açsınlar sonra da dosya numarası ile kaskoyu arayın eksper için (önceden gidip kamera kaydı alınanilir) kamera kayıtlarına eksper isterse rahat ulaşır olursa işlemler daha hızlı olur
Ondan sonra masraf çıkartıp yapacaklar tabi bu masraf biraz fazla olacak birde doğuşa sorun sizin sigortanız ile anlaşması var mı diye
Bazı servislerin sigortalar ile anlaşması olmuyor yada farklı şartlar ile anlaşılıyor bu durumu göz önünde bulundurun

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok geçmiş olsun. Çamurluk değişecek, ön tampon boya gibi duruyor. Polis tutanaklarıyla birlikte kaskoya müracaat etmeniz yeterli

Evt camurluk duzeltilecek gibi degil. Kasko sirketi ile gorusup araci dogusa cektirdim. Yarin bide arac verecekler gecici olarak. Simdi ortalama buna 7-8 bin diye dusunuyorum hasar isleyecek ve benim bir mal kaybim olacak ben nasil temin edecegim onu vurup kacan adamdan ? Durduk yere beni zarara soktu sonucta

Geri
Üst Alt