Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kasko+Sigorta

aylmz07

Kayıtlı Üye
2017 model ibizamın kaskosunu ve sigortasını yaptırdım. Allah kaza bela vermesin. Kasko Somko japon 1050₺ + trafik sigortası Neova 750₺ Toplam= 1800₺

selam konuyu hortlatalım - 2018 FR kasa ibiza Kaskosu bitti malum sizce hangi kasko şirketinden yaptralım nedir fikirler memnuniyet vs ?

selam konuyu hortlatalım - 2018 FR kasa ibiza Kaskosu bitti malum sizce hangi kasko şirketinden yaptralım nedir fikirler memnuniyet vs ?
Kasko yaptırırken, paket kapsamını bir de sizin normalde aracı götürmeyi tercih ettiğiniz yetkili servis ile anlaşması olup olmamasını kontrol edebilirsiniz. Sigorta şirketi çok fark etmiyor, son 10 yıldır her türlü sigortayla çalıştım, hiç birinde de sorun yaşamadım. Kapsam ve anlaşmalar daha önemli.

Kasko yaptırırken, paket kapsamını bir de sizin normalde aracı götürmeyi tercih ettiğiniz yetkili servis ile anlaşması olup olmamasını kontrol edebilirsiniz. Sigorta şirketi çok fark etmiyor, son 10 yıldır her türlü sigortayla çalıştım, hiç birinde de sorun yaşamadım. Kapsam ve anlaşmalar daha önemli.
hmm anladım abi dogu oto maslaktakı serkan ile konustum Eureko yaptır abi hiç sıkıntı yasamıyoruz dedi bi ondan fiyat alıyorum - orjinal servis vs olsun bişi değişirse ilerde orjınal olsun mantıgındayım acıkcası kapsam olarak kazada full destek ikame arac cekici vb

Geri
Üst Alt