Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karşınızda yeni görünümü ile 7709

Valla bende hiç beğenmedim. Biraz Insignia OPC tamponuna özenilmiş havası da var. Ayrıca LED'ler tam bir kamyon havası katmış.

güle güle kullan sen beğendi isen mesele yok..

ama şunu da söyleyeyim..panjurunun yarını kapmışsın nerdeyse yan motora giden soğuk havanın parjur girişini yarıya indirmişsin..yazının sıkıntısını yaşayabilirsin..
panjur led'i araca bir smiley havası vermiş..
aynadan bakınca arkadan sırıtarak gelen biri var kaçın ben geliyorum hahahah yapıyorsun.

Güle Güle kullan sıkılınca çıkarırsın nasıl olsa
keyfine bak

Makyajlı kasa cupra tampon taksanız daha hoş olurdu bence tabi tercih meselesi birde o panjurdaki ek dudak gibi durmuş çıkarsanız daha iyi olabilir

siz beğendiyseniz güle güle kullanmanızı dılerım kazasız belasız bi sekılde.ancak fikrimi söyleyecek olursam;bana göre çok başarısız vasat bir çalışma..led ışıklara gelince;onlar hakkında yorum bile yapamıyorum..

sen begendıysen problem yok güle güle kullan ama aerodinamik yapı tamamen sıfır herhalde

ışıklandırma ve panjur dışında güzel olmuş denebilir.
birde panjurda işçilik hatası çok gibime geldi

Valla bende hiç beğenmedim. Biraz Insignia OPC tamponuna özenilmiş havası da var. Ayrıca LED'ler tam bir kamyon havası katmış.

bencede katılıyorum :) Arabanıza Yaptıgınız Aksesuarlar Size Göre Mükemmeldir Dogrudur Renkler Ve Seçimler Tartışılamaz Ama Bana Göre Araç Şahin Doğan Yahut Kartal Değil Seat Leon Yani Ginede Elinize Sağlık :)

Ön ızgaradki led iptal edildi arkadaşlar onun dışındakiler sabit kaldı sonuc olarak değişik bir leon ortaya koymaktı amacımız tabiki beğeni kazanıcağı kadar terside olacaktı tamami ile beğenilseydi (yada tamami ile beğenilmeseydi) o zaman problem var diyecektim tüm arkadaşlara yorumlarında ve yönlendirmelerinden ötürü tşk. ederim. :eek:key:

Geri
Üst Alt