Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karşınızda yeni görünümü ile 7709

benim görüşüm olmamış ama renkler ve zevkler tartışılmaz bize düşen allah kaza bela vermesin maşallah demek...

Araca maşallah, kazasız belasız kullanırsınız inşallah..

Siz beğendiyseniz sıkıntı yok ama ben yaptırmam :)

bilalcim siradisi olmus, gule gule kullan :) panjur tam olsa eski panjurun gibi daha da guzel olcak sanki :)

Abi zaten sıradışı olsun diye yaptık bunları led dışında kafama takılan hiç bir şey yok sadece ızgaradaki (ön panjur) ledi sökeceğim öyle görünüyor zaten oraya koyarken çok düşündük olsun mu olmasın mı diye :confused: sonuç olmamış orayı kaldırıcam :)

Güle güle kazasız günlede kullanın.Bence de orj hali güzel duruyor.Ama buda kötü değil belki panjur daha değişik olabilirmiş:)

xx

Marjinal olmuş ön görünüm,sen beğendiysen sıkıntı yok,öndeki ledlere polisler sıkıntı yaratabilir.

Maşallah Allah Kaza Bela Vermesin Ama dürüst olmak gerekirse ben beğenmedim bu tasarım leona gitmemiş ledler için yorum bile yapmıycam sen er yada geç sökeceksin garanti Allah nazardan saklasın sen beğenip yaptırdıysan gerisi boş zaten....:eek:key:

hoş olmuş ama bnce görüntüyü bozan tek şey panjur daki led ler sökerseniz daha güzel olur 41 kere maaşallah...

Abi açık konuşmak gerekirse hiç olmamış..ledlere yorum yapmıcam zaten ama sisler de dikkatimi çekti..sanki biri yolun solunu biri sağını aydınlatmak için yapılmış gibi..zevk tabiki senin ama bence olmamış..Kazasız kullanman dileğiyle

Geri
Üst Alt