Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

010scaled600.jpg

005scaled600.jpg

007scaled600.jpg

002scaled600.jpg

46f75dbeb6426zz6.jpg

cimg0690yh7.jpg

18june06010jn2.jpg

410536777bc04fd422bo.jpg

db2007au01996large.jpg

dsc01146h.jpg

dsc03234mod.jpg

resımler gozukuyor:(

kodlarda sorun var sanırım özelliklerden kopyalayınca da olmuyo..

kimse açık açık yazmamış, ben yazayım bari. itiraf ediyom hatunlar arabalardan daha güzek çıkmış, önce onlara baktım. Allah sahiplerine bağışlasın.

Şu audi logolu neyse hiç beğenmedim. Diğerleri de güzel ama modun da bi sınırı olmalı bence sade daha güzel duruyor. o kadar modla trafiğe çıkılmaz ki? vitrinde duran arabayı napayım ben :D

kimse açık açık yazmamış, ben yazayım bari. itiraf ediyom hatunlar arabalardan daha güzek çıkmış, önce onlara baktım. Allah sahiplerine bağışlasın.

Şu audi logolu neyse hiç beğenmedim. Diğerleri de güzel ama modun da bi sınırı olmalı bence sade daha güzel duruyor. o kadar modla trafiğe çıkılmaz ki? vitrinde duran arabayı napayım ben :D

Faruk seni tebrik ediyorum. Bu arada yengeyi de bi üye yapsana siteye :D:D

adamlarda para var huzur var. Bu resimlerdeki araçlar adamların hobi arabaları, bizdeki gibi adamların orta halli bir araç almak için 30 milyarı gözden çıkartmaları gerekmiyor ki :(:mad:

Geri
Üst Alt