Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kare plaka mı yoksa düz mu?

Ayrıca benim plaka çerçeveli vidalı değil, yapıştırma tekniği ile taktırdım, daha güzel görünüyor böyle.

Nova diyorlardı yanlış bilmiyorsam o plaka çeşidine yani kare. Ben de kare almıştım. Gayet şık duruyor.

Kare plakanın yakıştığı tampon var yakışmadığı tampon var eğer araç style düz tamponlu ise bence kareye gerek yok ne o öyle traktör gibi ayrıca karemi düzmü olacağına tasarımcı karar vermişdir araç tasarımı yapılırken ve buna görede plakalık bırakılır eğer plakalık düz ise düz, kare ise kare takılır örneğin Cupra tamponlarda bu kare makyajlı kasada düzdür yokda plakalık çizgileri kabak gibi görünür sanıyorum makyajsızda böyle bişey yok o yüzden kare de olabilir fakat burağında dediği gibi @leo54 bende karşıyım kareye düz daha iyidir herzaman :eek:key:

Kare plakanın yakıştığı tampon var yakışmadığı tampon var eğer araç style düz tamponlu ise bence kareye gerek yok ne o öyle traktör gibi ayrıca karemi düzmü olacağına tasarımcı karar vermişdir araç tasarımı yapılırken ve buna görede plakalık bırakılır eğer plakalık düz ise düz, kare ise kare takılır örneğin Cupra tamponlarda bu kare makyajlı kasada düzdür yokda plakalık çizgileri kabak gibi görünür sanıyorum makyajsızda böyle bişey yok o yüzden kare de olabilir fakat burağında dediği gibi @leo54 bende karşıyım kareye düz daha iyidir herzaman :eek:key:
tasarımcının tasarlarken karar verdiği biçok şeyi sonradan değiştiriyoruz ama farlar, tamponlar, iç kapı kolu vs.. o zaman hiç dokunmayalım arabalara zaten tasarımcı düşünmüş diyelim.

tasarımcının tasarlarken karar verdiği biçok şeyi sonradan değiştiriyoruz ama farlar, tamponlar, iç kapı kolu vs.. o zaman hiç dokunmayalım arabalara zaten tasarımcı düşünmüş diyelim.

Ben plakalık için ayrılan yerden bahsediyorum sadece diğerleri konusunda böyle bi düşüncem yok velevki makyajlı kasaya kare plaka takan arkadaşlar uzun plakalık için ayrılan kısımdaki çizgileri iyi bildiklerinden onlar beni daha iyi anlayacaktır..

orjinal tampona düz , cupra/fr tampon varsa kare

Geri
Üst Alt