Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kararmış solarmış farlar :)

Mrb, Emre aramıza hoşgeldin, bende yeni üyeyim ve bendede ibiza 6l var, bnmde farlarımda bu sorun var, en uygun depo ürün fiyatı 250 tl orjinalini ise 500 tl civarı her sitede farklı fiyat mevcut, çakma ürün daha önce başka aracımda kullanmıştım 2 nci seneyi göremedim, bunu gözönünde bulundurmanı tavsiye ederim,

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dostum bende de aynı sorun vardı. farları dıştan temizlettirmeye çalıştın ve sorun çözülmediyse sıkıntı içerinden demektir. bunu yapabilen yerler mutlaka vardır. değiştirmektense temizletmeyi tavsiye ederim. benimkinin dıştan temizliği çok faydalı oldu. tabi bunu kendin yapamıyorsun ayrı konu

Adana da olsaydınız size bir yer önerirdim ancak İstanbul sanırım bir fikrim yok

Yarbaşı karakolunun olduğu yolu biliyor musun yani Atatürk parkından yani fehiman eczanesinden sola döndün ordu caddesine doğru gidiyorsun o caddenin ordu caddesi ile birleştiği noktada lamba var. Sağ tarafta bir dükkan var far temizleme oto teyp üzerine çalışır yolda küçük bir tabelası var ibrahim abi tanırım kendisini selamımı söyle halleder yada istersen bir iki hafta sonra beraber hafta sonu gideriz ben seni tanıştırayım sonrası sende

Geri
Üst Alt