Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kara kızım

2.El düşmüyor mu abi?

sarı olanından bulmak mesele sureklı takıp edıyorum ama dusen gormedım sarı olarak advan racıng,5zıgen yada oz gorursen haberım olsun

---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

deri döşeme mi hayır hayır hayır, kışın buz gibi yazın da 10 dakikadan fazla kullanamıyorsunuz. Ne pantolon kalıyor terden ne gömlek, deri döşeme için ısıtma ve soğutma lazım bence, üstelik bizim deri koltuklar sonradan yapılma da değil aracı deri koltuk aldık, dedim bizimkilere deri yerine signo olsun araba ama dinletemedim :mad:

engın kolayı var alcantra derı kombınasyonu yaparız problem degıl tavan grı alcantra arka mdf sıyayh alcantra olacak

sarı olanından bulmak mesele sureklı takıp edıyorum ama dusen gormedım sarı olarak advan racıng,5zıgen yada oz gorursen haberım olsun

engın kolayı var alcantra derı kombınasyonu yaparız problem degıl tavan grı alcantra arka mdf sıyayh alcantra olacak

guzelım jantların var abı mıss gıbı cok yakısyo bence bana kalsa hıc degırme yoluna gıtme

guzelım jantların var abı mıss gıbı cok yakısyo bence bana kalsa hıc degırme yoluna gıtme

can hafıf 18'' bulabılırsem kafamda kı gıbı alıcam ama su ana kadar bulamadım bu jantları yıne elımde tutacam sadece ılkbahara dogru boyatacam galerıden cıktıgı gunden berı uzerınde bıraz boyanması gerekıyor

tmm abi görürsem bakarım.

Geri
Üst Alt