Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kar yağışı sonrası Aracımda oluşan sebepsiz ses.

Osmandrmus

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Merhaba ,
Erzurum da ikamet etmekteyim kar yağışı sonrası aracı sabah çalıştırdım ve beklemeden ise gitmek üzere yola koyuldum. O arada bi ses dikkatimi çekti özellikle 1800 devirdeyken sağ kapı civarından bi ses gelmeye başladı bu ses te eskiden bisikletlerin arka tekerine pet su şişesi koyup motor sesi çıkarmaya çalışırdik ona yakın fazla şiddetli değil ama .tekerlerdeki buzları kırdım sorun devam ediyor. Fikri yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum .

İyi forumlar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Taziikli su tutturun derim mutlaka arasında taş vs.kalmıştır.

Arkadaslar Merhaba ,
Erzurum da ikamet etmekteyim kar yağışı sonrası aracı sabah çalıştırdım ve beklemeden ise gitmek üzere yola koyuldum. O arada bi ses dikkatimi çekti özellikle 1800 devirdeyken sağ kapı civarından bi ses gelmeye başladı bu ses te eskiden bisikletlerin arka tekerine pet su şişesi koyup motor sesi çıkarmaya çalışırdik ona yakın fazla şiddetli değil ama .tekerlerdeki buzları kırdım sorun devam ediyor. Fikri yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum .

İyi forumlar.

Ayni yerde ikamet ediyoruz.. ayni ses bende de oldu. Kar yagdigi gun yakit aldim fiatin ordaki opetten.. sonra eve giderken bahsettigin ses geldi.. durdum sagina soluna baktim bisey goremedim..ama artik gelmiyor..bilemedim bende

Ayni yerde ikamet ediyoruz.. ayni ses bende de oldu. Kar yagdigi gun yakit aldim fiatin ordaki opetten.. sonra eve giderken bahsettigin ses geldi.. durdum sagina soluna baktim bisey goremedim..ama artik gelmiyor..bilemedim bende

Ses bendede gitti gibi ama kuruntu yaptım galiba başka şeyler duymaya başladım gibi

Geri
Üst Alt